V partiích s celky z popředí tabulek starší slavojáci prohráli, mladší remizovali a v průběžném pořadí aktuálně drží shodně sedmá pořadí.

KP starší dorost – 17. kolo: Č. Krumlov – SKP ČB B 1:2 (1:1), branky: Lavička – Mata, Německý z penalty.

Po nedorozumění obránců s brankářem domácí prohrávali, ale do půle se povedlo vyrovnat pěknou střelou Lavičky z přímého kopu. Fotbalovější hosté rozhodli o své výhře z pokutového kopu po faulu Decarliho ve vápně.

„Dokud nám stačily síly, tak jsme hráli dobrý fotbal. Postupně jsme ale odpadali, když se projevila katastrofální tréninková morálka našich hráčů. Jediný, koho mohu pochválit, byl Adamíček, který na rozdíl od všech svých spoluhráčů podal velmi dobrý výkon,“ hodnotil kouč krumlovských mladíků Václav Domin.

Sestava Slavoje: Krotký – Didkivsky, J. Decarli, Vysokomýtský, Adamíček – Fatura, Sláma, Lavička, Mart. Kotlár – Kitzler, Kvasnička, na střídání: Persán, Rozkošný, Didi, Michl, Dobrovodský.

KP mladší dorost – 17. kolo: Č. Krumlov – SKP ČB B 2:2 (0:0), branky: Rozkošný, Mondšpígl – Bauer, Fencl.

„Remízové utkání skončilo spravedlivou plichtou. V prvním poločase jsme měli víc šancí, ale po pauze jsme už jen dotahovali náskok hostů. Jsem rád, že na rozdíl od starších se to tady povedlo. Mladší odvedli svůj standard,“ řekl trenér Václav Domin.

Sestava Slavoje: Dobrovodský – Urban, Michl, Čabaj, Kejšar – Horváth, Rozkošný, Persán, Mich. Kotlár – Hončík, Didi, střídali: Smolík, Mondšpígl.

I v dalším dějství budou mít Českokrumlovští výhodu domácího prostředí, kde v sobotu tentokrát v roli favoritů přivítají výběry Čtyřech Dvorů. Starší slavojáci budou hrát s patnáctým, mladší se třináctým týmem tabulky.