Po nezdaru s druhým týmem tabulky klesl nyní na sedmou příčku pořadí A skupiny I. B třídy.

D. Dvořiště – Ledenice 0:2 (0:1)

Už ve 3. minutě zahráli hosté signál při rohovém kopu a nekrytý Lamáček zblízka otevřel skóre. Pojistku přidali hosté v 77. minutě, kdy přes tři domácí hráče individuálně prošel Matuška a ze sóla stanovil konečné skóre – 0:2.

„Hosté byli jednoznačně lepší. Dostali jsme hodně laciné góly, ale celkově jsme neměli nárok. Dopředu jsme nepředvedli vůbec nic a soupeř nás předčil ve všech směrech,“ sportovně uznal kvalitu soupeře zkušený domácí kouč František Hájek.

Dolní Dvořiště: Posel – J. Macanovič, Varhol, J. Hajdák, Lattner – Svoboda (46. V. Pecha), Bóga, P. Pecha, M. Hajdák (64. Z. Fatura) – T. Macanovič, Malý (63. Konias).