Z domácího trávníku vyprovodili hosty výmluvnou sedmičkou a potvrdili solidní devátou příčku v konečné tabulce I. B.

Vyšší Brod – Mladé 7:1 (3:1)

Úvod však pozdější kanonádě příliš nenasvědčoval. Míč měli častěji na kopačkách hosté, proti šancím Materny a Podgorského ještě Pouzar zakročil, ale v 19. minutě už na nájezd Prince nestačil – 0:1. Zlom nastal až ve 33. minutě, kdy šťastnou tečovanou střelou srovnal Gondek na 1:1. Vyšebrodští převzali iniciativu a ještě do půle prakticky rozhodli. Nejprve po střele Marka skluzem dorážel Vančura na 2:1 a pak gólem do šatny dal kapitán Krauskopf na 3:1. Už po třech minutách hry ve druhé půli se po sólu trefil Dibďák, pátý gól dal Sojka, šestý L. Rapčan a debakl hostů podtrhl po střele Marka dorážející Račák – 7:1. Za zmínku jistě stojí, že v závěru střídal ostřílený čtyřiapadesátiletý vyšebrodský harcovník Josef Koklar.

Sestava Dynama: Pouzar – Dibďák, Kročák, A. Jirkal, Michálek (80. Koklar) – Krauskopf, L. Rapčan, Račák, Vančura – Marek, J. Gondek (69. Sojka).