Přesto může být okresní zástupce na desátém místě I. B třídy v klidu.

Tr. Sviny – V. Brod 4:2 (1:1)

Hostující trenér Bäuml vzhledem k velkému počtu absencí musel postavit improvizovanou sestavu, kdy na postu útočníka dokonce hrál jindy brankář Rapčan. Přesto Vyšebrodští dlouho drželi naději na bodový zisk. Na trefu Janouška do šibenice neměl ve 26. minutě Pouzar nárok, ale brankou do šatny hosté srovnali. Ve středu hřiště se uvolnil Krauskopf, prostrčil Markovi, jenž střelou k tyči vrátil hosty do hry. Tři minuty po obrátce si Dibďák narazil s Kročákem, překonal vybíhajícího Botka, ale toho na čáře zastoupil stoper Gažák.

Aktivnější hráči Dynama si pak vytvořili ještě několik šancí, ale Račák, Krauskopf ani Filip neuspěli. Zahozené příležitosti pak hosty mrzely po hodině hry, kdy nejprve Janoušek proměnil penaltu nařízenou za faul Vančury a za chvíli přidal i třetí branku domácích. V 67. minutě ještě vykřesal jiskřičku naděje D. Rapčan, když zužitkoval přihrávku Pomijeho a snížil na 3:2. Závěr však patřil jasně domácím, kteří brankou Pařízka v 78. minutě pečetili.

Sestava Dynama: Pouzar – Dibďák, L. Rapčan, Pomije, Vančura – Kročák, Račák, Krauskopf, Marek – Filip, D. Rapčan (70. Sosna).