Vyšší Brod – Mladé 4:1 (2:0)

Domácí začali lépe a už v 8. minutě spálil tutovku Dibďák. Do vedení šli domácí až po půlhodině, kdy centr Rapčana usměrnil do sítě nabíhající Krauskopf – 1:0. Dvě minuty pře pauzou dali domácí důležitou branku do šatny, kterou po pasu Pomijeho vsítil ze sóla Marek – 2:0.

Úvod druhé půle ovšem patřil hostům, kteří prakticky z první střely na branku trefou Tondra z přímého kopu v 50. minutě dali kontaktní branku na 2:1. Domácí ale naštěstí téměř vzápětí kontrovali, když se nenechal zahanbit kapitán Krauskopf a po rohu bombou pod břevno Dynamo uklidnil – 3:1.

Definitivu měl na noze Račák, ale zblízka orazítkoval břevno a dorážku poslal nad. V 78. minutě přesto zaslouženou výhru Dynama pečetil přesnou střelou z přímého kopu Marek – 4:1.

Sestava Dynama: D. Rapčan – M. Syrovátka (52. Vančura), Pomije, V. Syrovátka, Sosna – Krauskopf, L. Rapčan, Račák (80. Sojka), Dibďák – Marek, Jirkal.