TAHÁKY POD STŘECHOU

Prvoligoví sálovkáři celku Bombarďáci Větřní hrají v sobotu republikové finále futsalového Českého poháru ve Zlíně.

Loňské pohárové stříbro z Mohelnice obhajující Větřínští se ve skupině A utkají s jihočeskými rivaly PCO Rudolfov a Suchou Vodou (pozn. – nahradila původně avizovanou Jilemnici) i domácím Futsalem Zlín. V béčku se představí obhájce z Moravské Třebové, sedminásobný vítěz a největší favorit Chemcomex Praha, další ligista Sparta Praha a Varnsdorf.

Velice zajímavý veteránský turnaj pro hráče nad 40 let, který pořádá Slavoj Český Krumlov ve spolupráci s OFS Český Krumlov, bude v sobotu po celý den k vidění v krumlovské sportovní hale na Chvalšinské silnici (začátek v 9 hodin).

Vedle obhájce z Netolic se představí legendy domácího Slavoje či budějovického Dynama, okresní barvy budou hájit i týmy SAK Č. Krumlov, Parohu Kaplice a Frymburku, osmičku doplní ještě budějovická Netáhla a Prachatice.

PRVNÍ HERNÍ ZKOUŠKY

O slovo se ovšem hlásí i velký fotbal, a to prvními herními testy zimní přípravy.

Hráči krumlovského Slavoje si v rámci soustředění, které absolvují od pátku do neděle na Lipně, odskočí v sobotu odpoledne na budějovické Složiště, kde se utkají se sedmnáctkou Dynama (od 14.30).

Kaplický Spartak v sobotu půl hodiny po poledni rozehraje své účinkování v rámci Hlubocké zimní ligy zápasem s rivalem z oblastní I.B třídy z Netolic.