Hráče za předvedenou hru pochválil i generální manažer Jiří Kotrba, jenž se na zápas dojel osobně podívat. „Na rozdíl od utkání se Žilinou, které jsem také viděl, kdy se mi výkon mužstva nelíbil ani z hlediska nasazení, tentokrát z tohoto pohledu žádné výhrady nemám. Zřejmě si hráči razantní kritiku trenéra Cipra vzali k srdci," usoudil Kotrba.

Dle jeho mínění soupeř přitom měl ve svém týmu celou řadu kvalitních hráčů. „Ázerbajdžánci byli i technicky na výši a hlavně směrem dopředu i nebezpeční, hráli však až příliš naivně," poznamenal.

Dynamo až na začátky obou poločasů mělo v zápase více ze hry. „Už tradičně jsme dostali hned v úvodu gól, do půle jsme vyrovnali, ale na začátku druhé půle jsme opět inkasovali. Než jsem se ale stačil začít zlobit, Hudson vyrovnal a pak už byli náš tým jasně lepší," konstatoval Jiří Kotrba. „Zkusili jsme hrát vzadu na tři stopery a docela nám tato taktika vycházela. Vpředu byl v první půli na hrotu jen Řezníček, po změně stran jsme hráli na dva útočníky a řekl bych, že tato varianta byla efektivnější."

Generálního manažera Dynama potěšil i výkon testovaného Markoviče. „Mně se rozhodně líbil, zda ale zůstane, to si rozhodne trenér," podtrhl.

Zato z angažování sparťana Abeny asi nic nebude. „Prý si našel jiný klub," sdělil sportovní manažer Roman Rogoz.