Kaplice – Příkosice 5:2 (2:0)

Na první branku se čekalo jen do 14. minuty, kdy domácí kapitánka Křivová hledala před brankou Veroniku Jedličkovou, ta uplatnila důraz, následně zpětnou přihrávkou oslovila Praizlerovou, jež poslala míč přesně k tyči – 1:0.

Domácí hráčky byly dál aktivnější, ale příliš šancí k vidění nebylo. Přesto šly Kapličandy do kabin s dvoubrankovým náskokem. Ve 32. minutě Křivová poslala přesný pas na rozběhnutou Benedovou, která kolem vybíhající brankářky poslala míč do vápna a Veronika Jedličková u zadní tyče stačila skluzem míč dopravit za čáru – 2:0.

Druhý poločas byl zajímavější. Nejprve se střelecky prosadil soupeř a příkosická kapitánka Málová z přímého kopu  střelou pod břevno snížila na 2:1. Domácí hráčky však dokázaly rychle zareagovat. V 56. minutě byla ve vápně u míče  Praizlerová dříve než vybíhající brankářka Nedbalová, byla faulována a z nařízené penalty  Veronika Jedličková ranou pod břevno vrátila domácím dvoubrankový náskok – 3:1.

Za další tři minuty se skóre opět měnilo, když trestný kop z dálky zahrávala hostující Andrlová, nakopla vysoký balón do šestnáctky Spartaku a míč po odrazu o zem přeskočil překvapenou brankářku Vávrovou – 3:2.

Hostující fotbalistky se snažily o vyrovnání, domácím se však podařilo přidat čtvrtý gól, který definitivně zlomil odpor soupeře. Křivová vysunula v 69. minutě Veroniku Jedličkovou, která se dostala až před brankářku a střelou po zemi zvýšila na 4:2.

Sedm minut před koncem Kapličandy přidaly pojistku, když po pravé straně zatáhla míč Hešíková, po jejím přesném centru zakončovala V. Jedličková pouze do tyče, ale Křivová byla v pravý čas na pravém místě a doklepla do odkryté svatyně Čechie – 5:2.

Hráčky třetího Spartaku Kaplice navázaly na nedělní výhru nad Blatnou a zvítězily počtvrté v řadě.

Fakta – branky: 32., 56. z pen. a 69. V. Jedličková, 14. Praizlerová, 83. Křivová – 51. Málová, 59. Andrlová, ŽK 0:1, rozhodčí G. Procházka, sestava Spartaku: Vávrová – K. Jedličková, Vaňková, Vybíralová, Vocedálková (85. Černochová), Benedová, Tomášová, Praizlerová, Tošilová (62. Hešíková), Křivová, V. Jedličková.