Není-li uvedeno jinak, úřední začátky ve 14 hodin.

Sobota

II. LIGA: Táborsko – Karviná (Soukeník).

III. LIGA: Písek – Čáslav (10.15).

DIVIZE: J. Hradec – Hořovicko (10.30 Tyrš.), Roudné – K. Vary, Č. Krumlov – Rokycany.

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Ostrava (10.3% Složiště).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Dačice – Prachatice (10.15), Čimelice – Soběslav (10.15), Písek B – Dražice (13.15), Rudolfov – Katovice, Planá – Veselí, Sedlice – Olešník, Želeč – Jankov.

I. A TŘÍDA: Větrovy – Vodňany (10.30), Protivín – Chýnov, Týn – Bernartice, S. Ústí – Lažiště, Milevsko B – Vimperk, Bavorovice – Roudné B (10), Čt. Dvory – N. Ves-Brloh (10.15), Ledenice – Slavia ČB (10.30), Velešín – D. Voda (10.30), Větřní – Kaplice, Hrdějovice – Ševětín.

I. B TŘÍDA: Černá – T. Sviny (10.30), Sedlec – Lhenice, Nemanice – Č. Krumlov B, Planá – Dříteň, Bělčice – Vacov B, Strunkovice – Kestřany, Chelčice – Štěkeň, Rat. Hory – Božetice, Sepekov – Řepeč/Opařany, Jistebnice – Ml. Vožice, Záhoří – Sm. Lhota, Kluky – M. Tábor, Bechyně – Malšice, Chlum – N. Bystřice, K. Řečice – H. Stropnice, Suchdol – Borovany, N. Včelnice – Č. Velenice.

KP DOROSTU: Slavia ČB – Břilice/D.Voda (10), Milevsko – Vodňany (10).

I. A DOROSTU: Lišov – Rudolfov (10), Hrdějovice – H. Stropnice (10), Hluboká/ Olešník – T. Sviny (10), Lomnice – Větřní (10), Suchdol – Borovany/N. Hrady (10), Mladé – K. Újezd (10), Protivín – Katovice/S. Hoštice (10), Sedlice – Vl. Březí (10), Netolice – Čkyně /Vimperk (10), Mirovice/Čimelice – Strunkovice (10 Mirovice), Osek – Zdíkov/ Stachy (10), Chýnov – Dačice (10), Planá/L. – N. Bystřice (10), Ml. Vožice – Kunžak/ Studená (10).

KP ŽÁCI: J. Hradec – Třeboň/Břilice (10 Piketa), SKP ČB – Roudné (10), Vodňany – Milevsko (10), T. Sviny – Soběslav (10), Strakonice – Vimperk (10 ČZ), Loko ČB – Prachatice (10).

I. A ŽÁCI: Kaplice – Suchdol (9), Čt. Dvory – N. Bystřice/J. Hradec B (13), Zliv/Hluboká – Vacov (9.30), Týn – Protivín (10).

DIVIZE ŽENY: Blatná – Mabapa (10–15), S. Ústí – Plzeň (11), J. Hradec – Kaplice, Mokré – Borovany (14.30).

Neděle

III. LIGA: Táborsko B – Vltavín (10.15 Svépomoc).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Hluboká – Osek.

I. A TŘÍDA: Vacov – Mirovice, Osek B – Blatná, J. Hradec B – Loko ČB (Tyrš.).

I .B TŘÍDA: K. Újezd – Zliv , V. Brod – H. Planá, Netolice – Frymburk, Čkyně – Vl. Březí, Vodňany B – Stachy, Lažiště B – Volyně, Hradiště – Sousedovice, Chyšky – Březnice, Lišov – Lomnice, Třebětice – D. Bukovsko, Břilice – Olešnice.

LIGA ML. DOROSTU: Dynamo ČB – Ml. Boleslav (11 Složiště).

LIGA ML. ŽÁCI: Písek – Táborsko (10).

KP DOROSTU: Kaplice – SKP ČB (9.30), Roudné – Hradiště (9.30), Prachatice – Loko ČB (10), J. Hradec – Čt. Dvory (10 Piketa), Č. Krumlov – Strakonice (10).

I. A DOROSTU: Velešín – Jankov (10), Vacov – Blatná (10), Týn – Volyně (10), Sepekov – Bechyně (10), Soběslav – M. Tábor (10), S. Ústí – N. Včelnice (10).

KP ŽÁCI: M. Tábor – Č. Krumlov (9.30 Viktoria).

I. A ŽÁCI: Hrdějovice/Ne­manice – Slavia ČB (9), Borovany – Rudolfov (9.30), Kunžak/ Studená – Dačice/St.Hobzí (9.30 Kunžak), Č. Velenice – Lomnice (10), Blatná – Volyně (9.30), Katovice/Strakonice B – Vl. Březí (10 Katovice).

DIVIZE ŽENY: Protivín – Hradiště (10.30).