Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

Jako obvykle přinášíme přehled fotbalových zápasů na jihu Čech na tento víkend.

6.10.2017
SDÍLEJ:

Písecký Michal Rendla v pohárovém utkání se Zlínem bojuje s Janem Beauguelem. Fotbalové soutěže o víkendu pokračují.Foto: Deník/ Jan Škrle

Není-li uvedeno jinak, úřední začátky v 16 hodin.

Sobota
III. LIGA: Čížová – Písek (13:30 ČZ Strakonice).

DIVIZE: Č. Krumlov – Aritma (10:30), Roud᠆né – Přeštice, Soběslav – Klatovy.

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Pardubice (12 Složiště).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Hluboká – J. Hradec (10), Osek – S. Ústí (10), Rudolfov – Třeboň (10:30), Čimelice – Olešník, Želeč – Dražice, N. Včelnice – Protivín, Dačice – Táborsko B.

I. A TŘÍDA: Bavorovice – Vimperk (10), Loko ČB – Planá u ČB (10:15), Větřní – Blatná, Velešín – Slavia ČB, Týn – Vodňany, Ševětín – Bernartice (10:15), Čt. Dvory – Lom u Tábora (10:15), Met. Tábor – Veselí (14), D. Voda – J. Hradec B, Nemanice – T. Sviny, Hrdějovice – Milevsko B.

I. B TŘÍDA: Roudné B – Kaplice (10), Zl. Koruna – Chvalšiny (12:30), Boršov – Frymburk (12:30), Cehnice – Vacov B (12:30), Zdíkov – Volyně (12:30), Netolice – Stachy (13:30), Chelčice – Dříteň, Lhenice – Čkyně, Semice – Podolí (12:30), Kluky – Putim, Sedlice – Hradiště, Kestřany – Kovářov, Mirovice – Osek B, Bělčice – Božetice, Chotoviny – Třeboň B (12:30), Řepeč/0pařany – Lom᠆nice (10:30 Řepeč), Slavonice – Jistebnice, D. Bukovsko – Malšice, K. Řečice – Ml. Vožice.

DIVIZE DOROSTU: Písek B – Rakovník (10), Prachatice – Doubravka (10), Třeboň – Ro᠆kycany (10), Táborsko B – Hořovicko (10:15 na Míru).

LIGA ML. ŽÁCI: Táborsko – Aritma (10 na Svépomoci).

KP DOROSTU: M. Tábor – Slavia ČB (9 Viktoria), SKP ČB – Čt. Dvory (10), Strakonice – Roudné (10 Fezko).

I. A DOROSTU: Malonty/D. Dvořiště – Kaplice /V. Brod (10 Malonty), Mladé – Suchdol (10), Hluboká – Větřní/Loučovice (13), Blatná – Čkyně/Š. Hoštice (9:30), Protivín – Vl. Březí ( 10), Poříčí – Vimperk (10:), Vitějovice /Netolice – Mirotice (10 Vitějovice), Větrovy – Soběslav (10), Jistebnice – Týn (10).

I. A ŽÁCI: T. Sviny – Soběslav (9:30), Dačice /Třebětice – Suchdol/Č. Velenice (9:30 Dačice), Veselí – Lomnice/Ševětín (10), Slavonice /St. Město – Kunžak/Strmilov (10 Slavonice), Vodňany – Strakonice B (9:30), Vl. Březí – Vacov (10), Týn – Rudolfov (10).

DIVIZE ŽENY: Borovany – Plzeň (14), Protivín – Hradiště (14), S. Ústí – Kaplice (14).

Neděle
KRAJSKÝ PŘEBOR: Milevsko – Katovice.

I. A TŘÍDA: Vacov – Sedlec, Strakonice – Prachatice (Fezko), Chýnov – Planá/L.

I. B TŘÍDA: Olešnice – Klikov (15), N. Ves/ Brloh – N. Ves u ČB (v N. Vsi), K. Újezd – Ledenice, Suchdol – Loučovice, Lažiště – Strunkovice (14), Vl. Březí – Sousedovice (15), Chyšky – Sepekov (15), Lišov – N. Bystřice, R. Hory – Třebětice.

II. LIGA DOROSTU: Písek – Dynamo B (10).

LIGA ST. ŽÁCI: Dynamo ČB – Liberec (12 Složiště).

DIVIZE ŽÁCI: Prachatice – Písek (10), Táborsko – Aritma (10 Svépomoc).

LIGA ML. ŽÁCI: SKP ČB – Dynamo ČB (11).

KP DOROSTU: T. Sviny – Vodňany/Dříteň (9:30), Loko ČB – Č. Krumlov (10), S. Ústí – Milevsko (10), Lomnice – Hradiště (14 Ševětín).

I. A DOROSTU: Č. Velenice – Jankov (10), Borovany – Zliv/Olešník (10), Hrdějovice – Rudolfov (11:30), Vacov – Volyně/Čestice (10), Dačice/Hobzí – Sepekov/Milevsko B (10), Chotoviny – N. Bystřice (10).
KP ŽÁCI: Roudné – Hradiště (9:30), M. Tábor /Větrovy – Vimperk (9:30 Viktoria), Třeboň/D. Voda – Blatná (10 Třeboň), J. Hradec – Loko ČB (10 Tyrš.), Milevsko – Č. Krumlov (12:30), Čt. Dvory/Zliv – Strakonice (13).

I. A ŽÁCI: Kaplice – D. Voda B/Třeboň B (10), Hradiště B – Písek B (10), Slavia ČB – Netolice (13:30).

OFS Č. BUDĚJOVICE

Sobota
PŘEBOR: Hrdějovice B – Borovany (10), N. Hrady – D. Voda B, Mladé – Úsilné, H. Stropnice – Jankov B, Římov – Zliv, Srubec – Hluboká B.

III. TŘÍDA: Chrášťany – Č. Dub B, Pištín – Sedlec B, K. Újezd B – Týn B, Koloděje – Loko B, Ledenice B – Lišov B, Včelná – Zborov.

Neděle
PŘEBOR: Olešník B – Neplachov (15 Temelín).

III. TŘÍDA: Boršov B – Dívčice (14:30), Lipí – Ševětín B (15), Borek – Žabovřesky, Čt. Dvory B – Kamenná (10:15), T. Sviny B – Mokré (15), N. Hodějovice – Č. Dub A, Rudolfov B – Vrábče.

Autor: Bohumil Ortman

6.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Čelní střet osobního vozidla s kamionem u obce Přechovice ve směru na Volyni si vyžádal dva lidské životy.
VÍME PRVNÍ / AKTUALIZUJEME
5

Černá středa na silnicích Strakonicka, již zemřeli tři lidé

Stanislavu Semrádovi z Kardašova Řečice se letos úroda obřích dýní povedla. Na snímku je s vnukem Zdeňkem.
9

OBRAZEM: Pochlubte se, jak vám vyrostla dýně

Počty volných pracovních míst trhají rekordy

Český Krumlov – Sehnat spolehlivého zaměstnance, to je pro mnohé firmy těžký úkol.

V Netolicích vyrostla obří dýně

Netolice - Obří dýni vypěstoval Jiří Vávra z Netolic.

Vandal popsal sprejem desku u plotu rodinného domu

Vyšší Brod - Někdo si zařádil na plotě domu ve Vyšším Brodě. Neznámý pachatel v době od 6. do 8. října posprejoval betonovou desku na plotě v ulici 5. května.

Představujeme prvňáčky ze Základní školy Vyšší Brod

Českokrumlovsko - Každý týden vám představíme čerstvé prvňáčky ze základních škol na Českokrumlovsku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení