Sobota
DIVIZE: Jindř. Hradec – Klatovy (10:30), Čížová – Rakovník (13:30), Soběslav – Přeštice (16:30).

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Slovácko (11 na Složišti).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Roudné – Olešník (10), Protivín – Hluboká (10), Rudolfov – Blatná (10:30), Osek – Lom u Tábora, Čimelice – Jankov, Želeč – Č. Krumlov.

I. A TŘÍDA: Bavorovice – Vimperk (10), Nová Ves u ČB – Semice (10:15), Slavia ČB – Planá,Větřní – Lhenice, Vodňany – Strakonice, S. Ústí – Milevsko B (11:30), Lišov – Chýnov (11:30), Veselí – N. Včelnice, M. Tábor – Nemanice, Ševětín – Planá/L., Týn – Čt. Dvory.

I. B TŘÍDA: Sedlec – Roudné B (10:15), D. Dvořiště – Hrdějovice (11:30), H. Planá – Dříteň (11:30), Zl. Koruna – Kaplice, Frymburk – Loučovice, Boršov – Velešín, K.Újezd – Netolice, Vacov – Chelčice (11:30), Sousedovice – Stachy, Bělčice – Prachatice B, Vl. Březí – Osek B, Čkyně – Volyně, Strunkovice – Sedlice, Cehnice – Dražejov, Řepeč /Opařany – Hradiště (10:30 Řepeč),Putim – Mirovice, Kluky – Božetice, Ml. Vožice – D. Bukovsko, Chotoviny – Kovářov, Ledenice – Studená.

DIVIZE DOROSTU: Strakonice – Hořovicko (10 Fezko).

LIGA ML. ŽÁCI: Třeboň – Písek (14:30), SKP ČB – Táborsko (16).

KP DOROSTU: Blatná/Bělčice – Vodňany/ Dříteň (9 Blatná), Prachatice – Loko ČB (9), Slavia ČB/Borovany – Milevsko (10 Slavia), SKP ČB – M. Tábor (10 Hluboká).

I. A DOROSTU: Hrdějovice – Větřní/ Loučovice (10), Suchdol/H. Stropnice – K. Újezd /Velešín (10 Suchdol), Mladé – Zliv (10), Veselí – S. Ústí (10), Kunžak/Studená – Dačice/ St. Hobzí (10 Kunžak), Větrovy – N. Bystřice/ Slavonice (10 Lom u Tábora).
KP ŽÁCI: Vimperk – Čt. Dvory (10), J. Hradec – Loko ČB (10 Piketa), Hradiště/Písek B – Č. Krumlov (10 Hradiště).
DIVIZE ŽENY: Borovany – Protivín (14), Blatná – Kaplice.

Neděle
II. LIGA: Táborsko – Třinec (Kvapilova ul.).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Třeboň – Dražice (10:30), Milevsko – Katovice.

I. A TŘÍDA: Prachatice – Loko ČB (14), Lažiště – T. Sviny (14), Bernartice – Dačice.

I. B TŘÍDA: Král. Lhota – Sepekov, Chyšky – Větrovy, Mladé – Slavonice (10), Třeboň B – Suchdol (Břilice ), Č. Velenice – K. Řečice, D. Voda – Lomnice, Třebětice – Olešnice.

II. LIGA DOROSTU: Písek – Benešov (10).

LIGA ST. ŽÁCI: Dynamo ČB – Teplice (13 na Složišti).

DIVIZE ŽÁCI: Písek – SKP ČB (14:30).

LIGA ML. ŽÁCI: Dynamo ČB – Bohemians (10 na Složišti).

KP DOROSTU: Hradiště/Písek B – Lomnice /Ševětín (10 Hradiště), Vimperk – Č. Krumlov (10).
I. A DOROSTU: Kaplice/V. Brod – T. Sviny (10 Kaplice), Jankov – Hluboká (10), J. Hradec – Sepekov/Milevsko B (10 Piketa), So᠆běslav – Chotoviny/Ml. Vožice (10).

KP ŽÁCI: Prachatice – Kaplice (9), Roudné – Strakonice (9:30), Milevsko – Blatná (11:30), Třeboň/D. Voda – M. Tábor/Větrovy (13 Třeboň).

I. A ŽÁCI: Lomnice/Ševětín – Rudolfov (9 Ševětín), D. Voda B/Třeboň B – Soběslav (9:30 D. Voda), Veselí – Suchdol/H. Stropnice (10), Slavia ČB – Ml. Vožice/Rat. Hory (13:30).

NL ŽENY: Mokré – Dukla Praha (12).

DIVIZE ŽENY: S. Ústí – Hradiště (14), Třeboň – VS Plzeň (17).

OFS Č. BUDĚJOVICE

Sobota
PŘEBOR: Srubec – Jankov B, H.Stropnice – Zliv, Žabovřesky – Úsilné.

III. TŘÍDA: Včelná – Dívčice, Chrášťany – Týn B, Č. Dub – N.Hrady.

IV. TŘÍDA: Borovany B – Č.Dub B (10:15), Kamenná – Ševětín B, Pištín – N. Hodějovice, Koloděje – Čt. Dvory B (16).

Neděle
PŘEBOR: T. Sviny B – Římov (ve Slavči), Neplachov – Loko B (v D. Bukovsku), Hluboká B – Rudolfov B, Olešník B – Borovany (v Temelíně).

III. TŘÍDA: Hrdějovice B – Mladé B, Lipí – Lišov B, K. Újezd B – Vrábče, Mokré – Borek (16).

IV. TŘÍDA: Boršov B – Sedlec B (14:30).