Pátek
I. LIGA: Dynamo ČB – Slavia (18 Střelecký ostrov).

DIVIZE: Katovice – Mar. Lázně (18).

I. B TŘÍDA: Třebětice – N. Bystřice (17:30).

Sobota
III. LIGA: Písek – Domažlice (10:15).

DIVIZE: J. Hradec – Soběslav (10:15), Čížová – Beroun (13:30), Dynamo B – Cheb (15 na Složišti).
KRAJSKÝ PŘEBOR: Táborsko B – Rudolfov (10:15 Svépomoc), Blatná – Milevsko, Čimelice – Lom u Tábora, Olešník – Protivín, S. Ústí – Třeboň.

I. A TŘÍDA: Čt. Dvory – Vodňany (10:15), Roudné – Lhenice (13:30), Prachatice – Semice, Planá u ČB – Nová Ves, Kovářov – Loko ČB (10), N. Včelnice – Slavia ČB (15), Veselí – Bernartice (16), Dačice – M. Tábor, Nemanice – Hluboká (na Rudolfově), Ševětín – Týn.

I. B TŘÍDA: Větřní – Boršov (13:30), Loučovice – Frymburk (14), K. Újezd – D. Dvořiště, Dříteň – Zl. Koruna, Kestřany – Vacov (13:30), Strunkovice – Cehnice, Osek B – Čkyně, Sedlice – Stachy, Dražejov – Volyně, Chotoviny – Planá/L., Sepekov – Želeč, Mirovice – Ml. Vožice, Studená – Ledenice (16), Lomnice – K. Řečice, Slavonice – Mladé, Suchdol – Třeboň B.

DIVIZE DOROSTU: SKP ČB – Roudné (10), Táborsko B – Strakonice (10:15).

Neděle
III. LIGA: Táborsko – Hostouň (Kvapilova).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Lažiště – Osek (15), Strakonice – Dražice (na Fezku), Jankov – Č. Krumlov.

I. A TŘÍDA: Olešnice – Vimperk (15), Kaplice – Sousedovice, Trh. Sviny – Velešín, Chýnov – Lišov.

I. B TŘÍDA: Sedlec – Chvalšiny (15), Roudné B – Hrdějovice, Netolice – Trh. Sviny B, Husinec – S. Hoštice (10:30), Prachatice B – Bělčice (10:30 Záblatí), Chyšky – Větrovy (15), Březnice – Božetice (16), Hradiště – Kluky, Milevsko B – Řepeč/Opařany, Neplachov – D. Bukovsko (16), Č. Velenice – Buk.

II. LIGA DOROSTU: Dynamo B – Příbram (11 Složiště).

OFS Č. BUDĚJOVICE

Sobota
PŘEBOR: Jankov B – Žabovřesky (15 Dubné), Borek – Římov (15), Úsilné – N. Hrady.

III. TŘÍDA: Mokré – Vrábče, N. Hodějovice – Lipí, Lišov B – Chrášťany (Štěpánovice), Dívčice – Včelná.

Neděle
PŘEBOR: Loko B – Srubec (15), Olešník B – D. Voda (15 Temelín), Rudolfov B – Borovany, Hluboká B – Zliv.

III. TŘÍDA: Čt. Dvory B – H.Stropnice (10:15), Mladé B – K. Újezd B, Týn B – Č. Dub.