Pátek
III. LIGA: Písek – Karlovy Vary (18).

Sobota
DIVIZE: Dynamo B – Sedlčany (10:15 Složiště), J. Hradec – Doubravka (10:30 Vajgar), Čížová – Cheb (13:30), Katovice – Hořovicko.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Olešník – Táborsko B, Blatná – Protivín, Č.Krumlov – Milevsko, Čimelice – Rudolfov.

I. A TŘÍDA: Sousedovice – Nová Ves (13), Vimperk – Semice (15), T. Sviny – Čt. Dvory, Prachatice – Roudné, Planá u ČB – Velešín, Dačice – Týn (10), Kovářov – Ševětín (13), Veselí – Lišov (16), Met. Tábor – Slavia ČB, Nemanice – Chýnov.

I. B TŘÍDA: Větřní – Netolice (13), Loučovice – T. Sviny B (14), Frymburk – D. Dvořiště, Sedlec – Zl. Koruna, Dříteň – Boršov, Hrdějovice – Chvalšiny, Stachy – Bělčice (15), Čkyně – Cehnice, Dražejov – Husinec, Strunkovice – Volyně, Sedlice – S. Hoštice, Osek B – Vacov, Kluky – Ml. Vožice (16), Božetice – Řepeč/Opařany, Chotoviny – Chyšky, Mirovice – Sepekov, Studená – D. Bukovsko (16), Lomnice – Neplachov, Slavonice – K. Řečice.

DIVIZE DOROSTU: SKP ČB – Loko ČB (10), Strakonice – Roudné (10 Fezko), Táborsko B – Přeštice (10:15 Viktoria).

LIGA ML. ŽÁCI: Táborsko – SKP ČB (10 na Svépomoci).

KP DOROSTU: Prachatice – Č. Krumlov (9), Třeboň – Protivín (10 Břilice), Hradiště/ Písek B – Slavia ČB/Borovany (10 Hradiště), Netolice/ Vitějovice – Čt. Dvory/Rudolfov (10 Netolice).

I. A DOROSTU: Zliv – H. Stropnice/N. Hrady (10), Jankov – Mladé (10), Bělčice/ Kasejovice – Volyně/Češtice (10), Čkyně/Šum. Hoštice – Vl. Březí (10 Čkyně), Ml. Vožice – Lomnice/Ševětín (10), Sepekov/Milevsko B – J. Hradec (10 Sepekov).

KP ŽÁCI: Č. Krumlov – Roudné/T. Sviny (9:30), Vimperk – Milevsko (10), Kaplice – Čt. Dvory (10), Strakonice – Třeboň (10 ČZ), Loko ČB – Volyně/Češtice (10).

I. A ŽÁCI: D. Voda – Rudolfov (9:30), Veselí – Soběslav (10), Lomnice/Ševětín – Slavia ČB (10 Ševětín), Sedlec – Vacov/Čkyně (10), Vodňany – Blatná (10).

DIVIZE ŽENY: Protivín – Třeboň (10), Sezimovo Ústí – Blatná (14).

Neděle
KRAJSKÝ PŘEBOR: Lažiště – Sez. Ústí (15), Jankov – Osek, Strakonice – Třeboň (Fezko), Lom u Tábora – Dražice (na Svépomoci).

I. A TŘÍDA: Olešnice – Vodňany (15), Kaplice – Lhenice, Hluboká – N. Včelnice, Bernartice – Lokomotiva Č. Budějovice.

I. B TŘÍDA: K. Újezd – Roudné B, Prachatice B – Kestřany (10:30 Záblatí), Březnice – Želeč (16), Hradiště – Větrovy, Milevsko B – Planá/L., Třebětice – Třeboň B (15), Buk – Ledenice (16), N. Bystřice – Mladé, Č. Velenice – Suchdol.

II. LIGA DOROSTU: Táborsko – Žižkov (10:15 Viktora), Dynamo B – Kladno (10:15 na Složišti).

DIVIZE ŽÁCI: SKP ČB – Táborsko (10).

LIGA ML. ŽÁCI: Písek – Strakonice (10).

KP DOROSTU: Vimperk – Met. Tábor (10), Milevsko – Vodňany/Dříteň (10).

I. A DOROSTU: D. Voda – Kaplice/V. Brod (10), Větřní/Loučovice – Hluboká (10 Loučovice), K. Újezd/Velešín – H. Planá/Frymburk (10 K. Újezd), T. Sviny – Hrdějovice (14), Vacov – Blatná (10), Soběslav – Lišov (10), Jistebnice – Větrovy (10), N. Bystřice/ Slavonice – Kunžak/Studená (10 N. Bystřice), S. Ústí – Veselí/Týn (10).

KP ŽÁCI: Prachatice – M. Tábor/Větrovy (10), Hradiště/Písek B – J. Hradec (10 Hradiště).

I. A ŽÁCI: Křemže/Holubov – Ml. Vožice (10 Holubov), Protivín – Netolice/Chelčice (10), Týn – Hradiště B (10).

KP PŘÍPRAVKY: v Táboře (10 hř. Meteor, M. Tábor, Veselí, Milevsko), ve Strakonicích (10 ČZ, Strakonice, Vimperk, JFA ČB, Třeboň), v Písku (12:30, Písek, Blatná, Táborsko, Loko ČB), v J. Hradci (14:30 Tyrš., Dynamo, J. Hradec, SKP ČB, Prachatice).

DIVIZE ŽENY: Hradiště – Domažlice (10), Kaplice – Plzeň (11).

OFS Č. BUDĚJOVICE
Sobota
PŘEBOR: Hluboká B – Borek, Borovany – Srubec, D. Voda – N. Hrady.

III. TŘÍDA: Lipí – K. Újezd B (15), Č. Dub – Chrášťany, Mokré – Čt. Dvory B, Mladé B – Dívčice, N. Hodějovice – H. Stropnice.

IV. TŘÍDA: Zborov – Kamenná.

Neděle
PŘEBOR: Loko B – Zliv (15), Olešník B – Římov (15 Temelín), Rudolfov B – Žabovřesky, Úsilné – Jankov B.

III. TŘÍDA: Lišov B – Vrábče (Štěpánovice), Týn B – Včelná.

IV. TŘÍDA: D. Voda B – Koloděje (15), Ševětín B – Boršov B (15), Hrdějovice B – Borovany B, Černý Dub B – Pištín.