Jediný okresní zástupce v druhé nejvyšší krajské soutěži – I. A třídě – z Frymburku hrál na krumlovské umělce další přípravné utkání a znovu neuspěl.

Frymburk – Ševětín 0:3 (0:2)

Po prohře s hornoplánskou Smrčinou z borovanské umělé trávy (pozn. – 1:2) si Frymburští nedokázali poradit ani s dalším účastníkem jiné skupiny I. B a z okresního města si vezli prohru rozdílem třídy.

Po utkání si trenér Jan Berit nebral servítky: „Je sice pravdou, že nastupujeme se širším kádrem i s hráči z béčka, ale to pro slaboučký výkon není omluva. Jsem hrubě nespokojen. Když se bojuje, tak prohru vezmu, ale hra bez jiskry a sebemenšího náznaku bojovnosti, to se mi vůbec nelíbí. Soupeř nás porazil jen tím, že jsme mu sami nabídli góly po hrubých individuálních chybách.“

Sestava FC Šumava: Vítek (V. Čábela) – Račák, Kuna, Jodl, Valeš – Bagoni, R. Mertl, Micák, Juhaňák – Andrejco, Matuš, střídali: Skípala, Krol, Mrázik.

V sobotu si Frymburští mohou napravit reputaci, když se od 16.00 opět na krumlovské umělce utkají s dalším okresním týmem z I. B, vyšebrodským Dynamem.