Frymburští ale měli blízko k velkému překvapení.

Rudolfov – Frymburk 2:2 (0:1)

Hosté zaskočili favorita pozornou defenzívou, soupeře do žádné velké šance nepustili a naopak sami po půlhodině udeřili, když se v závaru ve vápně nejlépe orientoval Mrázik a zblízka do odkryté branky doklepl na 0:1.

Ani po přestávce se domácí nedostali do náporu, což ještě více umocnila 65. minuta, kdy se po faulu na Budíka z trestného kopu krásně kolem zdi do šibenice trefil Matuš na 0:2. Jenomže laciný gól Hrice ze 75. minuty domácí vyburcoval, v závěru přitlačili a tři minuty před koncem Kolaříkem ze skrumáže upravili na konečných 2:2.

„Před zápasem bychom bod brali všemi deseti, ale po takovém vývoji je to ztráta. Soupeř měl navrch jen posledních dvacet minut,“ mrzelo frymburského manažera Jana Berita.

FC Šumava Frymburk: Vítek – D. Račák, Kuna, J. Grohmann, J. Šisler – M. Račák, Michal, Matuš, Kaňa – Budík (85. R. Mertl), Mrázik (75. Jodl).

V dalším dějství nyní předposlední Frymburští hostí v tabulce osmý Osek.