„Po předchozím až desátém místě jsme chtěli figurovat v tabulce výš, což se podařilo. Se čtvrtým místem tedy spokojenost určitě je. Po podzimu jsme dokonce byli na medaili, ale jaro už bylo o něco horší.

A důvody posunu vzhůru? Hodně jsme těžili už z povedené přípravy, rozšířil se kádr a stmelil se kolektiv. Velmi nám také pomohl Pavel Pulec, který vzhledem ke svým trenérským povinnostem nemohl absolvovat všechno s áčkem a chodil hrát za nás. Na jaře tým ale postihlo několik odchodů, prakticky každý zápas jsme hráli v jiné sestavě. Proto musím pochválit všechny hráče, kteří vše poctivě odmakali a byli schopni otáčet výsledky.

V současné době to znovu vypadá, že by nás mělo být zase víc. Přihlásili se navrátilci, jako třeba Jarda Pulec, po půlroční pauze opět začíná Kouba. Do béčka znovu počítám s dorostenci, kteří sice nyní jsou v přípravě s áčkem, ale měli by hrát za rezervu. Jsou to Kaločai, Půlpán, Doubrava a Debnár.

Bohužel, na druhou stranu ale celý podzim asi nebude Jirka, kterého čeká operace. S přípravou jsme začali už šestého července. Čekají nás čtyři přátelské zápasy, nejbližší už v neděli s budějovickou Lokomotivou.

A náš cíl? Budeme chtít minimálně obhájit čtvrté místo. Určitě se chceme držet v popředí tabulky a znovu se rvát o špičku. Naše skupina se nyní změnila příchodem řady nových týmů, jejichž sílu momentálně vůbec neznáme.“