Rezerva českokrumlovského Slavoje si na domácí umělce s chutí zastřílela v partii s účastníkem okresního přeboru z Přídolí. Po podzimu stříbrný tým nejnižší krajské soutěže z Frymburku se na hlubocké umělce rozešel smírně se zástupcem I. A třídy ze Čtyřech Dvorů.

Č. Krumlov B – Přídolí 6:1 (3:1), branky: Wagner 4, Pimpara, vlastní – Písko.

„Začátek byl z naší strany ospalý a zbytečně jsme po rohu inkasovali. Po vyrovnávacím gólu jsme ale převzali otěže zápasu a postupně dali dalších pět hezkých branek. Musím pochválit autora čtyř gólů Jakuba Wagnera, který potvrdil, že je platným členem divizního áčka. Jsem rád, že se po delším zranění do mužstva vrátili Poláček a Hawelka. Tuto sobotu nás čeká generálka se Zlatou Korunou,“ přiblížil hrající trenér krumlovského béčka Jan Petřík.

Sestava Slavoje: Bartizal – K. Zatloukal, Petřík, Litvan, Lacko – Hermann, Wagner, Sivák, Poláček – Žilenko, Pimpara, střídali: Kejšar a Hawelka.

Frymburk – Čtyři Dvory 2:2 (1:1), branky: Budík, Kubeš – Biro, vlastní (Ribár).

V dobrém utkání se soupeři vystřídali ve vedení, aby se nakonec dohrálo za nerozhodného stavu.

„Zasloužená remíza. Chvílemi jsme byli lepší, ale soupeř byl sehranější. Bylo vidět, že pro nás je to první příprava. Čtyrák už hrál nejméně pět utkání, zatímco my jsme dosud trénovali převážně v hale. Nebyli jsme navíc kompletní. Víc by nás mělo být o víkendu, kdy nás čeká dvojzápas, a to v Kájově a ve Vyšším Brodě,“ poznamenal po utkání frymburský kormidelník Jan Turcovský.

Sestava FC Šumava Frymburk: Vítek – Tomka, D. Račák, Kuna, Valeš – Skípala, M. Račák, J. Šisler, Kaňa – Budík, Bagoni, střídali: R. Mertl, Kubeš a Ribár.