Oproti úternímu střetnutí se v sestavě Spartakovců objevilo šest jiných hráčů, pro změnu však chyběli jiní.

FK Spartak Kaplice – TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí 2:3 (1:0)

Na první vážnější příležitost se čekalo až do desáté minuty. Micák našel za obranou Hamiho, který dokázal překonat hostujícího gólmana, ale radost zmařil zdvihnutý praporek.

Hosté zahrozili v minutě sedmnácté, ale ze slibně vyhlížející brejkové situace vytěžili pouze rohový kop. Jinak v prvním poločase byli domácí více na míči, soupeře do zakončení příliš nepouštěli, ale i na jejich straně se šance rodily pozvolným tempem. Po půlhodině hry po rohovém kopu Kebla hlavičkoval Hami pouze do náruče gólmana Rácika.

Skóre se poprvé měnilo o tři minutky později. Sedláček vyvezl míč středem, jeho kolmici Hami sklepl nabíhajícímu Šálkovi, ten šel sám na branku a v koncovce si počínal s chladnou hlavou – 1:0.

Krátce před poločasem pak Micák přesným centrem z levé strany našel na hranici šestnáctky zcela volného Hamiho, po zpracování prsama následovala střela z otočky, bohužel pálil tvrdě jen nad branku hostů.

Po změně stran se častěji do zakončení dostávali hosté. Jako první pokoušel střelecké štěstí Kříž, mířil však jen vysoko nad branku. Po hodině hry se ke střele dostal Kuchyňka, ale se střelou po zemi neměl gólman Říha problémy. Stejně si počínal i nedlouho poté při střele Radka Arenbergera. V 65. minutě se hosté už dokázali prosadit a srovnat skóre.

Po brejkové situaci pelášil sám na branku Štěpánek, a i když si sám jasnou pozici dokázal ještě dost ztížit, nakonec přece jenom dostal míč do sítě – 1:1. Inkasovaný gól donutil Kaplické ke zvýšení jejich aktivity. Střelu Hejny Rácik zkrotil nadvakrát. Vzápětí po Šálkově přiťuknutí byl v gólové pozici František Kouba, tečovaná střela skončila pouze nad břevnem. V 72. minutě Smolen na levé straně uvolnil nabíhajícího Šálka, ten však v gólové šanci branku soupeře těsně minul. Hosté trestali o několik minut později. Trestný kop z pravé strany zahrával Radek Arenberger, z úhlu vypálil nebezpečně na přední tyč, Říha stačil zakročit a obránci odehráli míč do zámezí.

Následoval rohový kop rozehraný nakrátko, Soudek se protáhl do vápna, přesnou přihrávkou našel nepokrytého Kollmanna, jenž zblízka bez problémů skóroval – 1:2. Domácí posléze otevřeli hru, a hosté se snadno dostávali do rychlých kontrů. Po jednom z nich v 83. minutě navýšil jejich vedení druhým gólem v zápase Štěpánek – 1:3. Poté se dvakrát zaskvěl při šancích hostů gólman Říha, jenž vychytal Radka Arenbergera i Kollmanna. A tak se z gólu radovali na druhé straně Kapličtí. V šanci se ocitl Urban, ale Rácika překonat nedokázal. Následoval rohový kop a po centru Kebla se hlavou trefil Marek Hami – 2:3.

I přes prohru se na straně Spartakovců našli pozitiva. Velmi dobrý zápas odehrál v obraně Sedláček, než musel hřiště nuceně opustit kvůli zranění, to ještě byli domácí ve vedení a pochvalu si za předvedený výkon zaslouží i Marek Hami.