Křemže – Lipí 7:1 (3:0)

Už po pěti minutách otevřel skóre Chromý povedenou střelou z přímého kopu. O chvíli později se ve skrumáži po rohu nejlépe orientoval Bartoš a nadvakrát překonal brankáře (pozn. – úspěšný střelec a navrátilec do křemežské sestavy se ve druhé půli zranil a pro obnovené problémy s kolenem bude našemu týmu patrně znovu chybět). V dalších minutách favorit zahodil několik tutovek. Až krátce před půlí po pasu Chromého dával zkušený Edelman ze sóla s přehledem na poločasových 3:0.

Tři minuty po pauze z centru Nováka skóroval hlavou Hajný na 4:0. Pak po slalomu přes tři hráče zvýšil Novák už na 5:0 a z dalšího sóla dával Edelman na 6:0. Lipští se dočkali deset minut před koncem, kdy po faulu Novotného, který do Křemže přišel právě Lipí, dal Papáček z penalty na 6:1. Poslední slovo ale měli Křemežští, když ťukes s Edelmanem zakončil Novák na konečných 7:1.

Sestava Křemže: Ševčík – Stráský, Novotný, Procházka, Brabec – Troup, Chromý, Novák ml., Bartoš – Hajný, Edelman, střídali: Matějka, Schober.