Tím byl souboj druhého s prvním týmem tabulky soutěže.

Křemže – Lhenice 2:1 (2:1)

V bitvě dvou neporažených týmů se od prvních vteřin hrál výborný fotbal. A Křemežští si lepší začátek snad ani nemohli přát. Na ukazateli skóre svítily ještě samé nuly, když kapitán Čondl pasem za obranu vysunul Chromého, který si tváří v tvář Vágnerovi zkušeně poradil – 1:0.

Za další tři minuty to byl znovu Chromý, který po rohu technickou střelou zpoza šestnáctky orazítkoval tyč lhenické branky. Jenomže přišla 7. minuta a hosté ze standardky srovnali, když po centru Švece z trestného kopu nechali domácí ve vápně trestuhodně volného Pořádka, jenž hlavou zamířil přesně – 1:1.

Pak se hra přece jen trochu uklidnila. Klíčový moment potom přišel v 35. minutě, kdy domácí zahrávali roh, odražený míč Novák přiťukl Chromému, který krásnou střelou z 25 metrů vymetl pravou šibenici lhenické branky – 2:1.

I do druhé půle pak lépe vstoupili domácí, kteří mohli přidat pojistku už ve 49. minutě. Na prudký centr Edelmana však nabíhající K. Rolník před odkrytou brankou o centimetry nedosáhl. O několik minut později po krásné rychlé akci a centru Hajného už K. Rolník míč hlavou zasáhl, ale mezi tyče netrefil.

Pak začali vystrkovat růžky i hosté, jejichž kontry byly stále nebezpečnější. Po jednom z nich pálil Schön, ale Linha byl u tyče včas. Když pak střela Kopfa z vápna šla těsně nad, tak už Křemežští uhájili těsný náskok i v dlouhém čtyřminutovém nastavení a ziskem tří bodů se opět vrátili do čela průběžné tabulky.

Sestava Křemže: Linha – Čondl, Filip, Procházka, Brabec – L. Rolník, Chromý, Novák ml., Hajný (77. Fleischmann) – K. Rolník, Edelman (90. Š. Opekar).