Na hřišti jednoho z nových účastníků A skupiny I. B třídy – jankovského béčka – Křemežští navázali na výbornou premiéru a po kanonádě v derby s Dolním Dvořištěm si připsali na konto další tři body.

Jankov B – Křemže 0:1 (0:1)

Herně sice měli od začátku navrch s několika pendly hrající domácí, ale jejich převaha končila na šestnáctce dobře bránících hostů. Ti byli naopak v koncovce velmi produktivní a ve 23. minutě vstřelili první – a jak se později ukázalo – vítěznou branku utkání. Z velké dálky napřáhl Chromý a domácím obráncem Nedvědem tečovaná střela do protipohybu brankáře Prenera skončila v síti – 0:1 (pozn. – v nové sezoně se nejlepší křemežský střelec minulého ročníku trefil už potřetí). Domácí sahali po vyrovnání v poslední minutě půle, ale po dvou zásazích brankáře Linhy vykopl míč z brankové čáry vracející se Chromý.

I po pauze měli domácí uzemní převahu, ale k jejich škodě opět bez vyložených šancí. Pečetit naopak mohli hosté. Sám na branku šel Fleischmann, ale jeho pokus o lob domácí gólman vystihl. Do sólového nájezdu se v úplném závěru dostal i střídající křemežský matador Novák, udělal kličku gólmanovi, ale pak nepochopitelně netrefil prázdnou branku. Přesto Křemežští po disciplinovaném výkonu slavili druhou výhru v nové sezoně a brankář Linha druhé čisté konto.

Sestava Křemže: Linha – Stráský, Filip, Edelman, Čondl – Lomský (85. Anderle), Novotný, Chromý, Brabec – Fleischmann (76. Novák), K. Rolník.

V dalším dějství bude na křemežském hřišti k vidění jeden ze šlágrů třetího kola, když v sobotu zde bude hostovat exúčastník I. A třídy z K. Újezdu, jenž nyní potvrdil ambice sedmibrankovou výhrou nad Husincem.