Dobrá Voda - Křemže 6:0 (1:0)

Podle očekávání začali domácí aktivně a už ve 4. minutě měli první velkou šanci, ale Kasper hlavičkoval z malého vápna jen do Linhovy náruče. Hosté však rozhodně nechtěli jen bránit a i oni v úvodu zahrozili. Po centru Bušty však chyběl Edelmanovi ve vápně k dorážce krok. V 9. minutě Edelman prodloužil za domácí obranu na Chromého, ten se ocitl tváří v tvář brankáři Pauerovi, ale v rozhodující chvíli si míč ukopl.

V dalších minutách už sice měli Dobrovodští více ze hry, ale do větší šance se dlouho dostat nemohli. Až přišla 23. minuta, která přinesla klíčový moment utkání. Domácí zahrávali roh, Markem tísněný Linha vyrazil balón jen před sebe, následoval lob přes vyběhnutého gólmana a v brance stojící stoper Filip zahrál instinktivně rukou. Nemohlo následovat nic jiného než červená pro hostujícího zadáka a penalta, kterou Neubauer s přehledem proměnil – 1:0.

Další rána pak na Křemežské dopadla po půlhodině hry, kdy vinou zranění musel střídat předstoper Procházka. Do půle se však hosté dalším domácím atakům ubránili.

Tři minuty po pauze už domácí početní výhodu poprvé využili, když si na pas za obranu hostů naběhl kanonýr Koptyš, udělal kličku Linhovi a do prázdné zvýšil na 2:0.

Po hodině hry Koptyš vybídl k sólu kapitána Šulistu, jenž s přehledem dával už na 3:0.

Křemežští potom ve snaze vstřelit alespoň čestnou branku otevřeli hru, ale kromě střely Edelmana do boční sítě po pasu Hajného domácí branku neohrozili.

Naopak, na druhé straně se do rozhozené obrany hostů valil jeden útok za druhým a Dobrovodští ještě v poslední dvacetiminutovce přidali další tři branky. V 70. minutě propadl centr ve vápně ke Koptyšovi, který bombou k tyči svým druhým zásahem dával na 4:0. O osm minut později šel sám na branku Toman a pohodlně upravil na 5:0. Kalich hořkosti pak Křemežští dopili v 83. minutě, kdy po rohu Linha neudržel míč a střídající Granov hlavou dorovnal půltucet v křemežské síti.

Okresní novic musel v nevydařeném utkání spolknout hned několik hořkých pilulek, když kromě vysoké prohry přišel o další hráče, kteří budou příště doma proti trápící se Zlivi chybět. A to není jasné zda už budou k dispozici Koch a Hrubý, neboť obě posily nyní evidentně scházely.

Sestava Křemže: Linha – Čondl, Filip, Procházka (29. Š. Opekar), Brabec – Hajný, Novák ml., Novotný, Chromý, Bušta – Edelman (74. M. Opekar).