Olešnice – FC Vltava 5:2 (1:1)

Už v 9. minutě domácí nachytali brankáře Hüttnera na švestkách dalekonosnou střelou z 35 metrů. Hosté ale po půlhodině srovnali, když po centru Tomana pálil z první od břevna do sítě Hošek – 1:1. Od 34. minuty ale hráli hosté o deseti, když byl po druhé žluté vyloučen Žák. V úvodu druhé půle pak favorit přesilovku využil, když v rozmezí 49. až 51. minuty vytáhl stav na 3:1.

I v deseti ale hosté bojovali a odměnou jim byl kontaktní gól Hoška na 3:2 po centru Krátkého. Poté měl Toman dvě šance na vyrovnání, ale neuspěl. A domácí v nastavení ze dvou rohů upravili až na 5:2.

„S předvedenou hrou jsem byl tentokrát spokojen. Myslím, že jsme nezanechali špatný dojem. Položily nás však standardky soupeře,“ řekl loučovický kouč Gerhard Procházka starší.

Sestava FC Vltava: Hüttner – Kubát (75. Hamburg), Sládek, Březina, Fekete – Toman, Ra. Krátký, Zayml, Měchura – Žák, Hošek.