Z nejtěsnější výhry se nakonec radovali Hornoplánští, kteří tak mají nyní už šestibodový náskok.

Horní Planá – Ledenice 1:0 (1:0)

První velkou šanci měli hosté, když Gajdošovu malou domů zachytil Beránek rukou, ale Ledeničtí zblízka neskórovali. Na druhé straně Rynešovu gólovou hlavičku odvrátili hosté z čáry. Po půlhodině předvedl mladý domácí brankář Beránek skvělý zákrok proti hlavičce osamoceného Kolomana. V 38. minutě agilní Grmela ve vápně vyhrál vzdušný souboj, posunul na Kastenmajera, který ale mířil jen do boční sítě. Skóre se měnilo až za další dvě minuty, kdy se Kastenmajer uvolnil, přesným centrem našel hlavu Koritara, který do protipohybu brankáře Vítovce poslal Smrčinu do vedení – 1:0. Ještě do půle mohl srovnat nejlepší hráč hostí Lamáček, ale jeho nájezd zneškodnil Beránek.

Druhá půle už byla na šance skromnější. Hosté měli nejblíž ke srovnání v 82. minutě, kdy skvělý Lamáček trefil tyč. Stejnou mincí oplatili v závěru i domácí při střele Ryneše, ale stav se už nezměnil. V utkání velmi dobré úrovně obě mužstva ukázala, že nejsou ve špičce náhodou. Ledeničtí byli velmi nebezpeční, domácí mohou děkovat výbornému Beránkovi, ale i zbytek mužstva předvedl kvalitní výkon.

Sestava Smrčiny: Beránek – Grmela, Frühauf, Gajdoš, Maurer – Ryneš, Rada, Kastenmajer, Nowak (72. Friedl – 88. V. Šlak) – Koritar (78. Kordík), J. Šlak.

Karel Řepa