Trenér Bohdan Malický hodnotil nedávno skončenou sezonu takto: „Mohu hodnotit pouze jarní část. S kolegou Kuzmou jsme si dali za cíl hlavně zatraktivnit herní projev mužstva. Cílem bylo předvádět útočný fotbal, což jsme až na některé výjimky plnili. Spousta našich zápasů byla divácky velmi atraktivních.

A co nás naopak mrzí? Několikrát jsme se přiblížili prvnímu místu, ale pak jsme například zbytečně ztratili remízou v Bavorovicích. Nepovedl se ani zápas v Sezimově Ústí, kde nám utekl začátek. Klíčový byl ovšem domácí souboj s Roudným. Tam se lámal chléb. Zejména ve druhé půli jsme předvedli asi nejlepší jarní výkon, mužstvo, které nakonec slavilo postup, jsme zatlačili do hluboké defenzivy, bohužel to ale stačilo jen na bod. Potvrdili jsme ale kvalitu a příslušnost k nejužší krajské špičce.

Po dohodě s vedením budeme u áčka s kolegou Kuzmou pokračovat a máme před sebou jasný úkol. Po doplnění kádru rozhodně nebudeme alibisticky tvrdit, že nejsme favority. Naším jednoznačným úkolem pro příští sezonu bude krajský přebor vyhrát a vybojovat postup do divize. I z toho pohledu mě proto těší, že se rozhodl pokračovat Románek, který je klíčovým článkem mužstva. Někteří hráči u nás sice končí, ale vrací se univerzál Janura. V útoku ani obraně by problém být neměl, ještě se poohlédneme po krajním záložníkovi.“