Fotbalisté Malont se s Trhovými Sviny rozešli smírně a ziskem bodu si polepšili na dvanácté místo.

Malonty – Trhové Sviny 2:2 (0:2)

S nadějemi domácích to ovšem po první půli nevypadalo vůbec dobře, neboť hosté si do pauzy vypracovali dvoubrankový náskok. Skóre otevřel ve 37. minutě Tisoň a tentýž hráč hostů pak dal minutu před přestávkou gól do šatny na 0:2.

Malontští ovšem do druhé půle vstoupili s mnohem větší aktivitou. Po dlouhém výkopu Bílého však Gažák trefil pouze břevno a v 73. minutě, kdy už hosté hráli o deseti, neuspěl z jasné pozice ani střídající Říha. Deset minut před koncem se už domácí dočkali, když po ruce ve vápně proměnil Růžička nařízenou penaltu na 1:2. V poslední minutě pak Gažák zahodil další tutovku a zdálo se, že tři body odvezou hosté. Ve třetí minutě nastavení však Beutl posunul do vápna až k Pešlovi, který srovnal na 2:2.

„Vydřený bod jsme si zasloužili a možná bude hodně důležitý,“ oddechl si asistent Stanislav Hubený.

Sestava Hraničáře: Bílý – Beutl, Ro. Krátký, Kubát (89. Pilný), Tomáš – Pešl, Růžička, Gocala, Žalud (57. Kovařík) – Gloza (65. J. Říha), Gažák.