Mládí Slavoje se loučilo bodovými zisky

Český Krumlov, Břilice -Krumlovští fotbaloví dorostenci jsou v KP shodně šestí, žáci zakončili podzimní část na bronzových stupíncích svých soutěží.

18.11.2011

Nádhernou trefou z dálky rozhodl těžké utkání v Břilicích českokrumlovský starší žák Dominik Adamíček (vpravo, na snímku z předchozího domácího vítězného duelu s budějovickou Lokomotivou).Foto: DENÍK/Pavel Kacerovský

Českokrumlovští dorostenci udělali tečku za polovinou soutěže domácími zápasy s výběry ZVVZ Milevsko. Starší si v domácí derniéře po přestřelce připsali osmou výhru a před předehrávkou jarního kola (v sobotu v Prachaticích) si pojistili poločasové šesté místo. Na shodné šesté pozici figuruje i mladší krumlovský dorost, který doma po remíze obral o body lídra tabulky.

Vyrovnanou bilancí se mohou chlubit i krumlovští žáci, kteří v posledním podzimním kole hráli v Břilicích. Starší i mladší žáci venku vyhráli a přezimují shodně na bronzovém stupínku tabulek.

KP starší dorost: Č. Krumlov – Milevsko 5:3 (3:3), za domácí: Sláma, Didkivsky, Kvasnička, Martin Kotlár z pen., Vysokomýtský.

„Po deseti minutách jsme prohrávali o dva a vypadlo to špatně. Vyrovnali jsme, ale soupeř opět odskočil. Naštěstí jsme dali v nastavení první půle vyrovnávací gól. V kabině pak přišlo mytí hlav a ve druhé půli jsme už soupeře k ničemu nepustili. Jsem rád, že tým nakonec ukázal morálku a předvedl, že dokáže otáčet i nepříznivě se vyvíjející zápasy,” oddechl si kouč krumlovského dorostu Václav Domin.

Sestava Slavoje: Krotký – Kejšar, Vysokomýtský, J. Decarli, Dunka – Kvasnička, Ma. Kotlár, Didkivsky, Sláma – Fatura, Lávička, připraveni: Kitzler, Persán, Rozkošný, Michl, Čabaj, Dobrovodský.

KP mladší dorost: Č. Krumlov – Milevsko 1:1 (1:1), za domácí: Persán.

„Proti prvnímu jsme odehráli kvalitní zápas. Za výkon musím pochválit celý tým. V těžkém utkání jsme hráli i velmi dobrý fotbal,” chválil trenér Domin.

Sestava Slavoje: Dobrovodský – Čabaj, Michl, Grill, Z. Decarli – Horváth, Persán, Rozkošný, Mi. Kotlár – Macek, Hončík, připraveni: Urban, Kvasnička, Vysokomýtský, Kejšar.

KP starší žáci: Břilice – Č. Krumlov 0:1 (0:0), branka: D. Adamíček.

„Kluci nechali na hřišti vše. Za nasazení a bojovnost proti silnému a fyzicky vyspělému soupeři chválím celý tým. Obranu držel Hošek, v záloze dominoval Adamíček, který navíc rozhodl zápas nádhernou střelou z dálky, v útoku vybojovali hodně míčů Musil s Tichovským. Po podzimu jsme tedy třetí, ale já věřím, že na jaře se ještě zlepšíme a tito kluci se důstojně rozloučí se žákovskou kategorií,” řekl trenér starších českokrumlovských žáků Jan Petřík.

Sestava Slavoje: Vincík – Smolík, Hošek, Benda, Křížek – Šustr, D. Adamíček, Gábor, Sedlák – Musil, Tichovský, střídali: Krupka, Antl, Uhlíř, Filip.

KP mladší žáci: Břilice – Č. Krumlov 0:6 (0:3), branky: Harvan 3, Štěpán, Forst, Ješina.

„Přes vysokou nemocnost, která nás na závěr podzimu potkala, jsme nad soupeřem z dolní poloviny tabulky bez problémů vyhráli,” těšilo trenéra mladších krumlovských žáků Gerta Procházku staršího.

Sestava Slavoje: Sojka – Hladík, Vaclík, Hluško, Harvan, Ješina, Fuciman, Trapl, střídali: Indra, Dvořák, Forst, Štěpán, Vlček.

Autor: Karel Vosika

18.11.2011

Parlamentní volby v Temelíně.

Jihočeské osobnosti nehýří po volbách optimismem

V Kájově pozor na nehodu v Boletické ulici

Půlstoletí českého fiktivního génia přibližuje výstava

Husinec /VIDEO/ - Výstavu, která provede celým životem génia, tedy Járy Cimrmana, hostí Městský úřad v Husinci.

I.A třída: Větřní si polepšilo na desáté místo

Českokrumlovsko - V jedenáctém podzimním dějství druhé nejvyšší oblastní fotbalové soutěže – I.A třídy – měli oba okresní zástupci výhodu domácího prostředí, ale znovu bodoval jen jeden.

Šofér řídil Alfa Romeo, přitom nesměl

Drahoslavice – S tím, že padne do rukou policie, zřejmě nepočítal mladý muž, který si vyjel v osobním autě značky Alfa Romeo.

Medvědi vytěžili z víkendového dvojkola pět bodů

Vimperk, Č. Krumlov - Napilno měli hokejisté v krajské lize, když si o předposledním říjnovém víkendu odškrtli hned dva odehrané zápasy.