KP starší dorost: Strakonice – Č. Krumlov 0:2 (0:1), branky: Lavička.

„Už v přípravě bylo vidět, že se mužstvo dalo dohromady a má hlad po vítězství, což ve Strakonicích jen potvrdilo. Favorita, který v minulé sezoně skončil druhý, jsme překvapili velmi dobrým výkonem a vyhráli díky střelecké produktivitě a pohotovosti Lavičky. Bohužel, stínem utkání jsou dvě zranění. Po srážce v běžném souboji si zlomil ruku Sláma, což je velká škoda, protože absolvoval celou přípravu s áčkem a v dorostu měl patřit ke stálicím. Zlomený prst na pravé ruce vyřadí nyní ze hry i brankáře Krotkého," posteskl si první trenér výběrů českokrumlovských mladíků Václav Domin.

Sestava Slavoje: Krotký – Čabaj, Sláma, Z. Adamíček, Kejšar – Persán, Didkivsky, Kvasnička, J. Rozkošný – Lavička, Kubec, střídal: Kotlár.

KP mladší dorost: Strakonice – Č. Krumlov 2:3 (1:2), za hosty: Gábor 2, J. Rozkošný.

„U mladších jsme byli v kombinované sestavě a někteří hráli v úmorném vedru druhé utkání v řadě. Přesto jsme od začátku vedli a domácí jen dotahovali. Zodpovědným bojovným výkonem jsme uhráli cenné vítězství. Mladíci ukázali, že v týmu je potenciál a příslib do budoucna. Loňští žáci premiéru v dorostu zvládli na výbornou, velice chytrými góly se například uvedl Gábor," chválil kouč Domin.

Sestava Slavoje: Dobrovodský – Čabaj, Mondšpígl, Benda, Urban – Horváth, Persán, Kotlár, Maxa – Smolík, Gábor, střídali: Uhlíř, J. Rozkošný a Musil.

V dalším kole se krumlovští mladíci poprvé v nové sezoně představí na domácím trávníku, kde v neděli přivítají výběry ZVVZ Milevsko.