Starší slavojáci se šestou výhrou v ročníku vrátili na bronzový stupínek, kde aktuálně ztrácejí jediný bodík na druhou Lokomotivu ČB a dva body na první Roudné. Mladší krumlovský dorost  si připsal pátou výhru a dvoucifernou kanonádou poskočil na sedmé místo průběžného pořadí.

Starší: Hluboká – Č. Krumlov 1:5 (1:4), za Slavoj: Fatura 2, Persán, Sláma, Smolík.

„Na hřišti předposledního jsme splnili roli favorita. Spokojen jsem však byl jen s prvním poločasem, kdy kluci hráli, co měli. Ve druhé půli se už jen předháněli v zahazování šancí. Pozitivem je návrat Jana Slámy do sestavy. Nastoupil po šesti týdnech, kdy laboroval se zlomenou rukou, přinesl do týmu zkušenost a prosadil se i střelecky," pochvaloval si návrat kapitána první trenér krumlovských mladíků Václav Domin.

Sestava Slavoje: Krotký – Persán, Didkivsky, Z. Adamíček, Kejšar, Fatura, Sláma, Kvasnička, Lávička, Čabaj, střídali: Rozkošný, Vysokomýtský, Kotlár, Smolík, Mondšpígl.

Mladší: Hluboká – Č. Krumlov 1:13 (0:5), za Slavoj: Mondšpígl 3, Michl 3, Kotlár 2, Persán 2, Gábor, Maxa, Rozkošný.

„Hlubočtí hráli v devíti, což je na úrovni krajského přeboru, navíc v domácím utkání, zarážející. Zápas tak byl jen o tom, jak vysoko vyhrajeme. Chválím oba autory hattricků, a to Mondšpígla a Michla. Ale stejně jako u starších i tady platilo, že za jasného a rozhodnutého stavu najednou doslova všichni chtěli dát branku a bylo to někdy trochu sobecké. Kluci si musí uvědomit, že když budou hrát kolektivně, tak si ten gól stejně dříve nebo později dají všichni a výsledek pak může být ještě lepší. Je to důležité i proto, že nás teď čekají těžší soupeři, kteří nás prověří daleko více," dívá se již dopředu trenér Václav Domin.

Sestava Slavoje: Indra – D. Adamíček, Benda, Michl, Hošek, Smolík, Rozkošný, Persán, Kotlár, Gábor, Mondšpígl, střídali: Čabaj, Maxa, Vincík, Urban, Musil.

V dalším kole krumlovští dorostenci přivítají v neděli na svém trávníku záložní výběry MAS Táborsko.