Starší slavojáci s lídrem tabulky po boji prohráli a zůstali devátí. Mladší si připsali cenný skalp druhého a polepšili si na šesté místo.

KP starší dorost: Č. Krumlov – Roudné 1:2 (0:2), branky: Persán – Pokorný, Vávra.

„V první půli soupeř odskočil a my před pauzou nedali penaltu. Kotlár sice napoprvé uspěl, ale desítka se opakovala a napodruhé brankáře nepřekonal. Ve druhém poločase jsme měli více ze hry i dobré šance, ale povedlo se už jen snížit. Sólo zahodil Kotlár a ještě v nastavení Decarli minul prázdnou branku. I přes prohru ale mohu chválit, s nasazením a agresivitou jsem byl tentokrát spokojen. Dobrý zápas hráli Kvasnička s Adamíčkem a ve druhé půli vyčníval ještě Sláma," chválil trenér Václav Domin.

Sestava Slavoje: Dobrovodský – Dunka, J. Decarli, Z. Adamíček, Persán, Lávička, Didkivsky, Sláma, Ma. Kotlár, Kvasnička, střídali: Kitzler, Rozkošný, Mondšpígl, Fatura.

KP mladší dorost: Č. Krumlov – Roudné 2:1 (0:1), branky: Michal Kotlár, Grill – Chromčák.  

„Soupeře ze špičky jsme po velmi dobrém výkonu porazili, a to i s několika žáky v sestavě. Bylo vidět, že kluci chtějí vyhrát, a to se cení. Výborný zápas při prvním startu za dorost odchytal žákovský gólman Šimášek, ale po zápase jsem pochválil všechny, včetně střídajících," svěřil se českokrumlovský kouč Václav Domin.

Sestava Slavoje: Šimášek – Urban, Persán, Michl, Kejšar, Mi. Kotlár, Rozkošný, Kvasnička, Didi, Mondšpígl, Horváth, střídali: Musil, Grill, D. Adamíček, Smolík, Gábor, Čabaj.