Kaplice – J. Hradec 4:7 (1:5)

Vstup do zápasu vyšel podstatně lépe favorizovaným hráčům od Vajgaru. Hosté se ujali vedení už ve 3. minutě a na začátku druhé desetiminutovky pak měli již tříbrankový náskok.

Domácím se pak podařilo snížit trefou Kaňky, ale hosté v závěru první půle dalšími dvěma přesnými zásahy odskočili už na rozdíl čtyř branek.

Kapličtí mladší žáci ovšem zaslouží pochvalu za to, jak se postavili k druhému dějství. Nesložili zbraně, a ač celkově nakonec vysoko prohráli, tak druhý poločas dílčím skóre 3:2 vyhráli, čímž potěšili nejen sebe, ale i své trenéry a fanoušky.

Bohužel poté, co přestali aktivně hrát Barták s Novákem, tak chybí spartakovcům fyzická síla. Fotbal nehrají kapličtí mladší žáci vůbec špatný, ale fyzická převaha soupeřů bývá větší.

Fakta – branky: 23. a 45. J. Kaňka, 41. Chlaň, 58. A. Seltsam – 3. a 27. Bindr, 29. a 39. Madar, 9. Ambrož, 11. Kryštof, 55. Jon z penalty, bez karet, rozhodčí Svora, 50 diváků.

Sestava Kaplice: M. Říha – Šedivý, Plach, Dreiling, J. Kaňka, Vaněčková, Martyn, L. Vávra, Janošec, Chlaň, A. Seltsam.