Fotbalisté FK Dolní Dvořiště opět připravili letní lákadlo v podobě exhibičního utkání starých gard domácího oddílu a druhdy veleslavné Dukly Praha. Pro přátelské utkání, které má výkop stanovený na sobotní 17. hodinu, avizují hosté v sestavě taková jména jako jsou Jan Fiala, Petr Rada či Günter Bittengel. Vypomoci by mohli i exsparťané Jan Berger, Tomáš Skuhravý nebo Lumír Mistr a zajímavou třešničkou na dortu by mělo být vystoupení trojnásobného hokejového mistra světa Martina Procházky. Po zápase se uskuteční posezení s českými sportovními legendami s možností autogramiády a focení s hráči Dukly Praha.

NOVIC I.A V KŘEMŽI
Zajímavého soupeře přivítají v sobotu na svém trávníku i fotbalisté křemežského Sokola. Pod Kleť totiž míří tým SK Sedlec, který se po minulé sezoně radoval z historického postupu do oblastní I.A třídy, kde v novém ročníku bude soupeřem i okresních zástupců z Větřní a Velešína.
Sedlečtí v rámci generálky na start nové sezony sehrají od 15 hodin přípravný duel s Křemží. O dvě hodiny později si pak jako bonus přidají exhibiční partii s Číža teamem, v němž se objeví celá řada bývalých hráčů i věrných fandů Křemže.