Č. Krumlov B – Malonty 0:0

Krumlovští na podzim ve vzájemném utkání vyhráli 3:1 a favoritem byli i v odvetě, byť hostující nováček přijel povzbuzen čerstvým skalpem silné Dřítně. Slavojáci také měli po většinu zápasu více ze hry, vytvořili si šance, ale velkou překážkou jim byl nestárnoucí gólman Bílý v brance hostů. Diváci se nakonec gólu nedočkali – a Malontští si nečekaně vezli domů z horké krumlovské půdy cenný bod.

Sestavy – Č. Krumlov B: Kejšar – Adamíček, Hrabík (80. Kitzler), T. Weinhard, Houska – Špát, Žilenko, Poláček, Jakeš (60. Bordač) – Peťule, Carda (46. Dvořák), Malonty: Bílý – K. Beutl, R. Svatoň, Debnár, Tomáš – Rybár, Hami, Korch (70. Lidický), Žalud (46. Knotek) – D. Svatoň (87. Pešl), Beneda.

Trenér Jaromír Štich (Č. Krumlov B): „Jsem zklamaný, protože to zase bylo z naší strany hodně špatné. V první půli jsme si postupně vynutili převahu a měli i tři dobré šance, při kterých nás ale vychytal výborný Bílý. Ve druhém poločase se pak hrálo jen na polovině soupeře, ale naše převaha končila na vápně a do jasných gólovek jsme se už nedostávali. Bylo to o prvním gólu, který jsme ale bohužel nedali. Věřím tomu, že kdybychom šli do vedení, tak jsme zápas nakonec jasně vyhráli. Když ale nedáme branku, tak těžko můžeme pomýšlet na nějaký lepší výsledek."

Předseda a zaskakující trenér Vladimír Uhlík (Malonty): „První poločas byl celkem vyrovnaný, ale před pauzou měli domácí šance, kdy nás podržel brankář Bílý. Ten ve svých letech předváděl doslova famózní zákroky. Výborně zahrál i Rybár v záloze. Ve druhém poločase to bylo podobné. Od šedesáté minuty nás fotbalovější domácí hodně mačkali, ale velkou bojovností a obětavostí jsme nakonec kýžený bod vydřeli."