Starší slavojáci si po dobrém výkonu připsali druhou výhru v sezoně a se sedmi body na kontě si polepšili na dvanácté místo.

Mladší se Západočechy remizovali a jsou nyní se šesti body předposlední. V dalším kole jedou Českokrumlovští zítra na hřiště Slávie Vejprnice.

Starší dorost: Č. Krumlov – ZČE Plzeň 2:1 (1:0)

Branky Slavoje: Carda, Zatloukal.

„Po většinu zápasu jsme měli více ze hry, hráli poctivě dozadu, v útoku si vytvořili více šancí a zaslouženě jsme proto vyhráli. Soupeř měl jedinou gólovku, kterou proměnil. Tu jsme mu ovšem po nedorozumění stoperské dvojice nabídli sami. Za velmi dobrý výkon chválím celý tým. Bylo znát, že se do sestavy vrátil Havel,“ hodnotil kouč staršího dorostu Jiří Svoboda.

Sestava Slavoje: Sarvaš – Budějcký, Rozkošný, Zatloukal, Lacko – Carda, Havel, Kopřiva, Kotlár – Hermann, Hundsnurscher, střídali: Žižka, Bordáč, Doubek, Dub.

Mladší dorost: Č. Krumlov – ZČE Plzeň 2:2 (1:0)

Branky Slavoje: Lavička, Sláma.

„Vedli jsme už o dva góly a soupeř srovnal až v úplném závěru. Chvíli před koncem šli sami Sláma s Faturou, ten ale trefil jen gólmana. S výkonem jsem ale byl tentokrát spokojen, bod se čtvrtým týmem tabulky se počítá. Výborný zápas odehrál Didkivsky,“ chválil trenér mladších slavojáků Václav Domin.

Sestava Slavoje: Hončík – Dunka, Didkivsky, Vysokomýtský, Rychnavský – Kejšar, Perník, Sláma, Kvasnička – Biňovský, Lávička, střídali: Dědič, Fatura, Záveský.