Okresní účastník I. B třídy z Křemže se v dalším přípravném testu už podruhé představil na kvalitní umělce v hlubockém podzámčí, kde se utkal s lídrem jiné skupiny nejnižší oblastní soutěže.

Zliv – Křemže 3:3 (2:2)

Zlivští začali v deseti, přesto měli v úvodu převahu, skóre však po čtvrthodině otevřel zástupce našeho okresu. Špatnou rozehrávku zlivské obrany vystihl Chromý a povedeným lobem z dálky přehodil vybíhajícího brankáře – 0:1. Za chvíli pak soupeře po rohu zachránilo břevno po bombě Matouška zpoza vápna. Ve 25. minutě bylo ovšem srovnáno, když minelu stopera Filipa potrestal Pícha – 1:1. Za dalších deset minut domácí obrat dokonali, když rychlou kombinaci zakončil přesnou přízemní střelou k tyči R. Hanousek – 2:1. Křemežským ale patřil závěr poločasu a podařilo se jim srovnat, když se ve 39. minutě v závaru nejlépe orientoval K. Rolník a nekompromisně zblízka zavěsil na poločasových 2:2.

Po obrátce už hrála Zliv kompletní a postupně si po vystřídání křemežských opor Edelmana a Matouška vynutila výraznou převahu, kterou po hodině hry svým druhým zásahem korunoval Pícha – 3:2. Pak ještě domácí orazítkovali břevno tvrdou střelou R. Hanouska. Křemežští se v závěru přece jen vymanili z tlaku a podařilo se jim i vyrovnat skóre. V 70. minutě Chromý poslal do ulice míč rozběhnutému L. Rolníkovi, který tváří v tvář zlivskému brankáři nezaváhal a upravil na konečných 3:3.

Sestava Křemže: Ševčík – Čadek, Filip, Brabec, Matoušek – Bartoš, Chromý, Edelman, L. Rolník – Š. Opekar, K. Rolník, střídali: Novák, Stráský, Schober.