V áčku se fotbalisté Nové Vsi prezentovali na trávníku Sokola Planá nad Lužnicí, kde sice na úvodní branku domácích stačili odpovědět zásahem kanonýra Fischera, ale vzápětí inkasovali podruhé, po obrátce dostali ještě dvě branky a nakonec si tedy připsali osmou prohru v sezoně a poslední příčku neopustili. V béčku hostovali Křemežští na půdě posledních Čtyřech Dvorů, kde ve slabém utkání vyválčili bod a zůstali v průběžném pořadí desátí.

Skupina A: PLANÁ – NOVÁ VES / BRLOH 4:1 (2:1), branky: 15. a 65. Pospíchal, 32. Zach, 48. Irsa – 30. Fischer z penalty.

„V minulých zápasech jsme někdy měli smůlu a hráčům jsem toho vytýkat moc nemohl. Tentokrát to ale bylo jiné. Zápas v Plané jsme si prohráli vyloženě sami. Dělali jsme hrubé individuální chyby, kazili přihrávky a chyběl i důraz v soubojích. Domácím tak stačil průměrný výkon k tomu, aby nás porazili. Hráli jsme opravdu hodně špatně,“ řekl zklamaný hostující trenér Karel Švarc.

Sestava Nové Vsi: Krauskopf – Klein, Švarc, Martin Wohlgemuth (70. Vitha), Jan Anderle – Jiří Anderle st., Jiří Anderle ml., Vlček, Marek Wohlgemuth (46. Nejedlý) – J. Postl, Fischer.

Skupina B: ČTYŘI DVORY – KŘEMŽE 0:0. V první půli se za husté mlhy podával pouze fotbalový odvar, kdy si ani jedno z mužstev nevytvořilo byť jedinou vážnější šanci. Ani po obrátce to nebylo o mnoho lepší. Hosté sice měli více ze hry, ale na zajímavější momenty se čekalo až do poslední čtvrthodiny. Nejprve po rohu hlavičkoval osamocený Hajný, ale již překonaného Končoka na čáře zastoupil Kočárek. V 78. minutě zprava centroval Novák, k hlavičce se znovu dostal Hajný, ale za již překonaným domácím brankářem zvonila tyč. Na druhé straně pak měli domácí v rozmezí 80. až 85. minuty také dvě velké příležitosti. Staněk ovšem nastřelil v odkryté brance obránce Procházku a poté po rohu za již překonaným Linhou odhlavičkoval míč mířící do branky Chromý.

Body se tak ve slabém zápase nakonec spravedlivě rozdělily, což potvrdil i křemežský trenér Jiří Reitinger: „V první půli fotbal plakal a měl úroveň okresního přeboru, a to bych možná ještě tuto soutěž urazil. Ve druhé půli se to zlepšilo. Bohužel, nedali jsme dobré šance a nakonec mohli i prohrát. Remíza je ovšem zasloužená a bod bereme. V našem týmu zaslouží pochvalu neúnavný bojovník Novotný.“

Sestava Křemže: Linha – Čondl, Koch, Procházka, Brabec – Bušta (38. Fleischmann), V. Novák ml., Novotný, Hajný – Chromý, Edelman.