Nová Ves – Lhenice 3:1 (2:0)

Domácí tabulkový favorit se dostal do vedení už v 9. minutě, kdy obránce Klein poslal dlouhý pas za obranu na rozběhnutého Postla, před kterým jeden ze lhenických zadáků poslal v tísni míč nešťastně za záda vlastního gólmana (pozn. – branka byla připsána domácímu kapitánovi).

Klid do domácích řad potom vnesla 44. minuta, kdy Jiří Anderle starší zkušeně přehodil gólmana Vágnera a brankou do šatny zvýšil na 2:0. Po hodině hry přidal třetí trefu domácích novic Fischer – a bylo definitivně jasno. Lheničtí sice o dvě minuty později gólem Tůmy korigovali, ale víc už jim domácí nepovolili.

„Hrálo se na podmáčeném terénu, což některým hráčům dělalo problémy hlavně při zpracování a rozehrávce. My se od začátku snažili o nátlakovou hru, a přestože bylo utkání opticky vyrovnané, tak naše útočné akce byly nebezpečnější a dokázali jsme je i gólově zúročit,“ řekl trenér vítězů Karel Švarc.

Sestava Nové Vsi: Mráz – Klein, Wohlgemuth (63. Jungwirth), Z. Sekera – Nejedlý, Švarc, Jiří Anderle ml., Jiří Anderle st., J. Postl (46. Šána) – Fischer, M. Sekera (75. Chmelař).