Čimelice - Nová Ves/Brloh 2:0 (1:0)

Hosté povzbuzení předchozími výhrami začali aktivně i tentokrát a v úvodní čtvrthodině měli více ze hry. Dostali se i do několika náznaků šancí, ale bez gólového vyjádření. Od 20. minuty se pak iniciativa začala stěhovat na domácí kopačky. Po necelé půlhodině se pak Čimeličtí dostali do vedení, když skóre otevřel Kaš – 1:0.

Závěr prvního dějství se potom pro změnu odehrál opět v režii hostů, kteří už měli i vyložené šance, ale Fischer nedal a do kabin se proto šlo za nejtěsnějšího náskoku domácího celku.

Do druhé půle hostující trenér Švarc poslal na hřiště matadora Anderleho, který hru nováčka výrazně oživil. Novoveští byli ve druhém dějství jasně aktivnější, ale doplatili na špatnou koncovku. Tutovku měl na kopačce Vlček, ale neuspěl stejně jako Anderle mladší při další velké šanci.

V době největšího náporu hostů se pak domácím vydařil brejk do rozhozené obrany a M. Nekl třináct minut před koncem pečetil výhru soupeře na 2:0.

Sestava Nové Vsi: Krauskopf – Klein (82. Veverka), Wohlgemuth, Švarc, Vejvoda – Nejedlý (62. Vitha), Jiří Anderle mladší, Vlček, J. Postl – Kovařík (46. Jiří Anderle starší), Fischer.

Slova od kormidla

„Z konečného výsledku nadšený samozřejmě nejsem, ale musím říct, že herně jsme určitě znovu nezklamali. Předvedený výkon snesl měřítka, ale propadli jsme tentokrát v koncovce, kde naši hráči ukázali malý důraz. Na bodový zisk tady určitě bylo, ale vyhořeli jsme na neproměňování vypracovaných šancí. Musíme se ale už dívat na další zápasy. Máme před sebou v září těžkou sérii, kdy ale hrajeme třikrát doma (pozn. – v neděli s Hradištěm a pak se Sezimovo Ústím a Malšicemi). Chceme z těchto zápasů získat alespoň šest bodů, což by bylo velmi dobré,“ řekl nám zkušený trenér v průběžné tabulce nyní čtvrtého nováčka Karel Švarc.