Úvodní test na umělce v podzámčí přinesl zajímavější a gólově bohatou první půli, více šancí zelenobílých po obrátce – a nakonec výslednou dělbu bodů, o což se postarali jen dva střelci, shodou okolností kapitáni.

Č. Krumlov – Čimelice 2:2 (2:2)

Lépe začali slavojáci a už ve 3. minutě orazítkoval Beránek tyč. Ve 12. minutě pak favorit vedl, když po rohu krásně z voleje vypálil Tůma, gólman Slavík bombu vyrazil, ale na dorážku Beránka už nestačil – 1:0.

V úvodu trochu s respektem hrající Čimeličtí se však rychle oklepali a dokazovali, že nejsou třetí v kraji náhodou. A za šest minut po standardce trestal zmatky v krumlovské defenzívě Hegenbart – 1:1.

Ve 27. minutě přiklonil misku vah na stranu zelenobílých znovu Beránek, který se po kolmici od Nováka zbavil obránce a mířil po zemi přesně k tyči na 2:1. Za dalších pět minut však bylo znovu srovnáno, protože i čimelický střelec Hegenbart měl dobrou mušku a podruhé překonal mladého Votýpku – 2:2.

Do druhé půle zejména krumlovští trenéři prostřídali, přesto Slavoj měl více ze hry i dobré šance k rozhodnutí. Jenomže Slavík reflexivně vyrazil střelu Matějáka zblízka, vyškrábl dalekonosný pokus Kabeleho a v předposlední minutě si na něm zuby vylámal i Hofmann, který se po pasu od Mravce ocitl tváří v tvář brankáři, ale nedal.

„Čimelice mají zkušený kvalitní tým a dobře nás prověřily. Zápas nám ukázal na řekl bych „divizní" slabiny v obraně, ale třeba Dudák hrál po dlouhé době a příště to určitě bude lepší. Vyzkoušeli jsme všechny hráče, nikdo se nezranil a na soustředění budeme komplet," hledí už k závěru tohoto týdne krumlovský kouč Václav Domin.

Sestava Slavoje: Votýpka (46. Trnka) – Švec, Dudák, Kabele, Mravec – Tůma, Wagner, Novák, Persán – Beránek, Carda, ve 2. půli střídali: Matěják, Sekyra, Hofmann, Strapek, Neckář.

Od pátku do něděle budou slavojáci pobývat v Černé v Pošumaví na zimním soustředění, které zakončí nedělní partií s divizním rivalem z Roudného (od 12 hodin).