Nová Ves zůstala v áčku na devíti bodech a před nedělním domácím zápasem s exúčastníkem krajského přeboru z Týna nad Vltavou (5. místo, 15 bodů) drží jedenácté místo. Křemže má v béčku na kontě deset bodů a v dalším kole ji doma čeká tvrdá zkouška v podobě zápasu s třetím Lišovem (20 bodů).
Skupina A: PROTIVÍN – NOVÁ VES / BRLOH 7:3 (1:1), branky: Jar. Vorel 2, Štumpfl 2, Vierer 2, Srkal – Fischer 2, Marek Wohlgemuth.

„Konečný výsledek je strašný. Při tom jsme byli v prvním poločase lepším týmem, měli víc šancí a několikrát šli dokonce sami na brankáře. Kdyby to v půli bylo třeba 1:3, nikdo se ani nemohl divit. O přestávce jsem pak hráče upozorňoval, že stále musíme hrát ze zajištěné obrany. Kluci si ale mysleli, že to přijde samo, hnali se bezhlavě do útočení a zapomínali na zadní vrátka. Domácí nás z brejků do otevřené obrany dokonale vyškolili. Když dáte venku tři branky a nevezete ani bod, tak je to samozřejmě zklamání. Příště doma proti Týnu proto uděláme nějaké změny v sestavě. Vsadíme na zodpovědnější typy hráčů. Stále nám ale chybí zranění Jirka Anderle s Vejvodou a mezeru po nich se nám nedaří zalepit,“ řekl k nevydařenému utkání v Protivíně zklamaný novoveský trenér Karel Švarc.

Sestava Nové Vsi: Krauskopf – Klein, Martin Wohlgemuth, Jiří Anderle ml., Vitha (65. Nejedlý) – Marek Wohlgemuth, Švarc, Vlček, J. Postl – Šána, Fischer.

Skupina B: OLEŠNÍK – KŘEMŽE 2:0 (1:0), branky: 5. Kordík, 84. Horalík.

„Bohužel, opět jsme dostali rychlý gól hned v úvodu zápasu. Potom jsme sice převzali iniciativu a měli míč častěji na kopačkách, ale byla z toho do poločasu jediná větší šance, kterou ale Hrubý neproměnil. Domácí tam měli také jeden nájezd, z kterého se neprosadili. O půli jsme si v kabině řekli, že budeme nadále hrát aktivně a snažit se s výsledkem ještě něco udělat. To se nám celkem dařilo, ale žádnou vyloženou šanci jsme už neměli. V závěru jsme hráli vabank a soupeř nás z brejku do otevřené obrany potrestal druhým gólem. Možná tam deset minut před koncem, ještě za stavu 1:0, byl penaltový zákrok na Edelmana, ale na to se vymlouvat opravdu nebudeme. Měli jsme si prostě vypracovat daleko víc šancí. V tom měli domácí navrch a proto vyhráli zaslouženě. Ve srovnání s předchozím zápasem doma s Bavorovicemi jsme ale podali daleko lepší výkon. Kluci se rvali, nedali soupeři nic zadarmo, bohužel ale znovu to je bez bodového efektu,“ posteskl si po utkání v Olešníku křemežský trenér Jiří Reitinger.

Sestava Křemže: Linha – Čondl, Koch, Novotný, Brabec – Hrubý, V. Novák ml., Chromý, Bušta – Edelman, Hajný (65. Stráský).