Doma totiž prohrál se čtvrtým týmem minulého ročníku.

Horní Planá – Rudolfov 0:3 (0:0)

Hornoplánští nezačali špatně. Tutovku měl na noze Koritar, který šel sám na gólmana, ale nedal. Na druhé straně debutující Večerník v závěru půle skvěle zneškodnil pokus Zacha. Rozhodující momenty ovšem přišly až po obrátce.

Pět minut po pauze pronikajícího Koritara ve vápně fauloval Hlubocký – a pískala se penalta ve prospěch Smrčiny. K ní se postavil zkušený Ryneš, ale bombou pouze málem zlomil břevno rudolfovské branky.

Po hodině hry se kopala penalta i na druhé straně po údajném faulu Frühaufa a Brom nezaváhal – 0:1.

Hornoplánští byli evidentně zaskočeni a v závěru inkasovali z brejků ještě dvakrát. V 84. minutě zvyšoval Le na 0:2 a ve druhé minutě nastavení pečetil Hric – 0:3.

„Hosté sice byli fotbalovější, ale hráli jsme poměrně vyrovnanou partii. Měli jsme i tutovky, ale rozhodla lepší koncovka soupeře a jeho větší zkušenost,“ řekl kouč Miroslav Grabec.

Sestava Horní Plané: Večerník – Z. Šlak, Grmela, Frühauf, Gajdoš – Ryneš (86. Kostínek), Rada, Kastenmajer (86. V. Šlak), Koritar – Baláž, Kordík (61. Nowak).