Mariánské Lázně - Č. Krumlov 3:0 (2:0)
K partii s dalším „lázeňským“ soupeřem navíc jeli zelenobílí i bez Svobody a nemocného Tůmy. K dovršení všeho zlého se pak již po pěti minutách hry zranil obránce Mravec… Na jeho místo v kraji slavojácké defenzívy se posunul Sekyra, který za chvíli podběhl dlouhý pas, do křídelního úniku se dostal Kavalír a propálil Trnku na 1:0. To běžela 9. minuta utkání. Mariánskolázeňští nepředváděli nic světoborného, přesto po půlhodině připravili další ránu do krumlovského vazu. Domácí zahrávali standardku a po nejistém zákroku Trnky přidal Kafka druhý gól – 2:0.

Po pauze sice Českokrumlovští zvýšili úsilí, vypracovali si i několik slibných příležitostí, tu největší měl navrátilec Klivanda, ale kontaktní branku se jim vstřelit nepodařilo. Naopak, domácí Kavalír svým druhým zásahem v utkání pečetil na výsledných 3:0.
Fakta – branky: 9. a 54. Kavalír, 30. Kafka, žluté karty 0:1 (Babka), jako hlavní řídil rozhodčí Kříž, sledovalo 225 diváků.
Sestava Slavoje: Trnka – Švec, Kabele, Dudák, Mravec (7. Hofmann) – Sekyra, Babka, Wagner, Persán – Neckář, Klivanda.

NA DERBY UŽ V PÁTEK
Českokrumlovští zůstávají v průběžné tabulce divizní skupiny A s šestadvaceti body na čtrnáctém místě.
O vylepšení vyhlídek na záchranu se budou zelenobílí příště pokoušet v domácím prostředí, kde přivítají tradičního rivala v barvách roudenské Malše. Tomu aktuálně náleží jedenáctá příčka.

Pozor!!! Jihočeské derby se bude hrát už v pátek 19. května od 18 hodin. Pro úplnost připomeňme, že podzimní vzájemný duel vyhráli Krumlovští venku 1:0, když vítězný gól vstřelil ve druhé půli Carda.