Nad hodnocením uplynulého ročníku Sekyra Group Cupu jsme se zastavili s hrajícím trenérem vítězného béčka pořádajícího Slavoje Janem Petříkem.

„Prvenství na domácím turnaji je pro nás velmi cenné. Zvláště po špatném podzimu (pozn. – Českokrumlovští figurují v průběžné tabulce A skupiny I. B třídy až na 10. místě) je pro nás každá výhra sváteční,“ předesílá Petřík a dále rozebírá jednotlivé turnajové duely.

„Odehráli jsme velmi dobré zápasy s Loučovicemi (pozn. 3:0), Horní Planou (2:1), béčkem Kaplice (1:0) a Velešínem (2:2), naopak v zápasech s Přídolím (1:0), Novou Vsí (3:1) a naším dorostem (0:1) byly naše výkony velmi špatné a nevýrazné. Nejvíc mě ovšem mrzí, že služebně starší hráči Haláček, Procházka, Čábela, Frank, Eibl a Štich si na turnaji přivodili zdravotní potíže, které je možná do startu jarní části ani neopustí. Z nových hráčů se představili Milan Homer, který se vrací z hostování ve Větřní, a Petr Gažák, jenž opět naskakuje po zranění. Oba naznačili střelecké možnosti, na druhou stranu i nedostatky v kondici. Většinu zápasů odehrála osa Fleischmann, Čermák, Štich, Hamberger, Lukeš a Lippl,“ rozebral turnajové vystoupení béčka Slavoje hrající kouč Jan Petřík.

„Já jen věřím, že vítězný duch nyní přeneseme i do mistrovských zápasů.“