Stalo se již dlouholetou a milou tradicí, že poslední chvíle právě odcházejícího kalendářního roku tráví fotbalisté z okresního města a okolí přímo na trávníku při oblíbeném silvestrovském utkání fanoušků pražských S.

A po dlouhých deseti letech se z vítězství v duelu Sparty a Slavie radovali „rudí“ sparťané, kteří v poslední den minulého roku slavili výhru 4:2. V dresu vítězů se dvakrát prosadil Mašek a po brance přidali Domin a Smrček, za Slavii se trefili Ginzel a Šváb.

Sparta – Slavia 4:2 (2:1)

Hráči Sparty se jako obvykle nesešli v požadovaném počtu, a tak jejich řady doplnili „slávisté“ Václav Domin s Jiřím Černým starším a tři hráči pod obvykle pro start vyžadovanou věkovou hranicí třiceti let (Pils, Fišer a Lippl). Omlazená Sparta pak byla po celé utkání na krumlovské umělce lepším týmem a nakonec také zaslouženě zvítězila.

Za pěkného „jarního“ počasí silvestrovské utkání před čtyřmi desítkami diváků odřídil zkušený arbitr Štefan Gondek. Všichni aktéři se aktivním pohybem rozloučili s odcházejícím rokem a poté si v hospodě V Ofsajdu vzájemně popřáli hodně štěstí v novém roce s číslovkou 2012.

Sestavy – Sparta (černobílé dresy): Jiří Černý starší – Radim Novotný, Martin Pils, Jan Petřík, Petr Fišer, Stanislav Werner, Václav Domin, David Čábela, Jaroslav Smrček, Lubomír Mašek, Jan Lippl, Michal Kroupa (věkový průměr 37,6), Slavia (bílé dresy): Josef Vincík – Jiří Šmikmátor, Jan Pils, Jiří Svoboda, Jan Anderle, Zdeněk Šváb mladší, Zdeněk Doležal, Jiří Anderle, Miroslav Grabec, Zbyněk Ginzel, Petr Tichý, Robert Salon, Michal Kotlár (věkový průměr 43,6).

Zdeněk Šváb