VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Pohár starosty Besednice putuje s Paroh teamem do Kaplice

Besednice - Již poměrně slušnou tradici má besednický turnaj v malé kopané, který úvodním slovem zahájil starosta městyse Besednice Jaroslav Klein.

10.7.2018
SDÍLEJ:

Vítězové turnaje: Paroh team Kaplice. Horní řada zleva: Dominik Tůma, David Smolen, Jan Štrbačka, Josef Gondek, Marek Urazil. Dolní řada zleva: Robert Daniel, Jiří Divoký, František Říha, František Marek, Patrik Hošek.Foto: Libor Granec

Následně pak bylo dvanáct přihlášených týmů rozlosováno do tří skupin. Postup do vyřazovacího pavouka si zajistily nejlepší dva celky z každé skupiny plus dva nejlepší ze třetích míst. Hrací doba byla pořadateli stanovena na dvakrát deset minut, finále se pak hrálo na dvakrát dvanáct minut. Obhájcem prvenství byl Paroh team Kaplice.

Ten se představil v áčkové skupině a byl jasným aspirantem postupu. Na postup však pomýšlely další dva tradiční účastníci turnaje, pořádající Real a domácí Kanonýři. Překážkou pak pro tyto tři celky neměl být čtvrtý do party, Ličov. Parožáci si nakonec pohlídali postup z první místa, s bilancí dvou výher a jedné remízy. Vzájemný duel mezi Realem a Kanonýry pak rozhodl při rovnosti bodů a pořadí na druhém a třetím místě. Real měl postup jistý z dvojky, Kanonýři museli čekat, ale zisk čtyř bodů jim naději dával. S nulou nakonec neskončili ani Ličovští, kteří v závěrečném duelu díky bezbrankové plichtě obrali o body Real.

Do béčka byli nasazeni v loni druzí Holotrci. Los k nim pak přiřadil nejtradičnějšího účastníka a několikanásobného vítěze, tým Malý Pulec a na postup pak rozhodně pomýšleli i hráči českokrumlovského Vyšehradu a Bavorovic. Bylo jasné, že jde o nejnabitější skupinu. Tomu odpovídaly i výsledky všech zápasů, které byly hodně vyrovnané. Po prvním kole měli nakročeno k postupu po těsných výhrách Holotrci a Vyšehrad. Druhá runda však vše ještě více zamotala, neboť výhry si na své konto připsaly celky, které v prvním kole prohrály, a tak před závěrečnými zápasy měly všechny čtyři týmy na svém kontě stejný počet tří bodů. V loni druzí Holotrci díky výhře nad Vyšehradem postupovali z místa prvního, remíza ze zápasu s Bavorovicemi stačila k druhému místu celku Malý Pulec. Bavorovice se ziskem 4 bodů čekali, jak skončí poslední utkání v céčkové skupině. Vyšehrad i přes výhru z úvodního duelu nakonec skončil ve skupině poslední.

Do céčka byl nasazen v loni třetí Laxní přístup Kaplice, který se však představil v hodně obměněné sestavě. Na postup určitě pomýšlel již tradiční účastník besednického zápolení Young Boys Horní Stropnice. Velkou neznámou pak byly celky Escobar a Siberia. V důležitém první duelu Laxní přístup udolal těsně Young Boys. Když pak Siberia porazila Escobar, rázem se zařadila k aspirantům postupu. Jenomže pak narazila v duelu s Laxním přístupem, kterému jednoznačně prohrála, a naopak Young Boys se výhrou nad Escobarem vrátil do boje o postup do čtvrtfinále. Poslední utkání Laxního přístupu s Escobarem nemohl nic změnit na pořadí týmů. Laxní přístup měl jistý postup z prvního místa, Escobar naopak příčku čtvrtou. Duel nakonec skončil dělbou bodů, a tak žádný tým neskončil s nulou bodů na kontě. Pak postup zabojovala Siberia, ale musela zdolat Young Boys, zkušený soupeř si však pohlídal těsnou výhru v poměru 2:1 a postup z druhého místa.

Čtvrtfinálové duely byly zajímavé a v žádném případě nebyly jednoznačné. Ve všech se bojovalo až do samotného konce. V prvním obhájce triumfu Paroh poměřil síly s Bavorovice, které postupovaly jako druhý nejlepší ze třetího místa. Po bezbrankovém prvním poločase skórovali jako první Parožáci, kdy chybu v obraně potrestal Patrik Hošek. Záhy se o vyrovnání postaral nejlepší střelec Bavorovic Jiří Hanousek. Parohu vrátil vedení nádhernou střelou Josef Gondek a nedlouho po něm jistil postup obhájce Dominik Tůma.

Jako první z třetího místa postoupili do čtvrtfinále Besedničtí Kanonýři, jenomže už po prvním poločase měli dvoubrankové manko, když se z dorážky prosadil Haňur a následně skóroval i Le. Po změně stran pak jistil postup mezi nejlepší čtyři týmy Miroslav Syrovátka. Kanonýrům se přes veškerou snahu skórovat nepodařilo.

V dalším čtvrtfinálovém duelu byli favority v loni druzí Holotrci, ale besednický Real v minulosti již turnaj dokázal vyhrát, takže ambice rozhodně jeho hráči měli. Jenomže už po prvním poločase měli dvoubrankové manko. Holotrkům zajistil vedení Jiří Hucek a po něm přidal druhý gól Vlastimil Bašta. Stejný hráč pak po změně stran přidal další branku. Snížení Realu Pancířem přišlo až příliš pozdě.

V závěrečném čtvrtfinále poměřil své síly laxní přístup s Malým Pulcem. Byl to vyrovnaný boj. V prvním poločase se nikdo z přítomných gólu v jedné či druhé brance nedočkal. I po změně stran se dlouhé minuty hrálo bez branek, nikdo nechtěl soupeři nabídnout vedení. Vše se zlomilo pár minut před koncem, kdy se po dlouhém pasu do míče opřel Jan Smolen a přízemní střelou nasměroval svůj tým za postupem. Při hře vabank pak trefil odkrytou svatyni Malého Pulce Matouš Kouba, čímž pojistil Laxnímu přístupu stejně jako loni semifinále.

První semifinále proti sobě svedlo Paroh team Kaplice a Young Boys Horní Stropnice. I přes některé šance se v prvním poločase diváci gólu nedočkali. Favorizováni byli hráči kaplického Parohu a ti nakonec papírové předpoklady naplnili. Do finále je nasměroval svým gólem Dominik Tůma a vše pak jistil přesnou střelou z přímého kopu David Smolen. Paroh stále živil naděje obhajoby celkového vítězství.

Druhý duel pak proti sobě svedl stejně jako loni Holotrky a Laxní přístup. Po první půli byli blíže finále Holotrci, po trefách Hájka a Bašty vedli o dvě branky. Laxní přístup se nevzdával a po změně stran snížil Stanislav Přívratský na rozdíl jedné branky. Dvoubrankový náskok vrátil Holotrkům Miroslav Novotný. Přívratský ještě svým druhým gólem závěr zdramatizoval, ale gól již nepadl a zápas skončil stejným výsledkem jako loni. Holotrci zvítězili 3:2.
O třetí místo si to týmy Young Boys a Laxního přístupu rozdali v tradičním penaltovém rozstřelu. V něm potvrdil své kvality brankář Laxního přístupu Jakub Vachuta, když ve čtvrté a páté sérii zneškodnil obě penalty a dal tak příležitost Tomáši Faltusovi, aby stejně jako loni vítěznou penaltou zajistil konečné třetí místo Laxnímu přístupu.

Finále mělo stejné obsazení jako v loňském roce, ale drama s penaltovým rozstřelem se letos nekonalo. Velice záhy Dominik Tůma dvěma přesnými střelami zajistil Parohu dvoubrankový náskok. Holotrci odehráli celý turnaj s jedním hráčem na střídání a ve finále jim viditelně docházeli síly. Když po změně stran přidali rychle slepené góly Marek s Urazilem, bylo definitivně rozhodnuto. Finále se pak již jen dohrávalo z povinnosti a po dalších trefách Daniela a Divokého se nakonec nejvýraznější výsledek celého turnaje zrodil ve finále. Paroh zvítězil vysoko 6:0 a obhájil celkové prvenství z loňského ročníku.

Při závěrečném hodnocení pořadatelé poděkovali všem přítomným za účast a za předvedené výkony. Pořadatelé pak ocenili nejlepší. Korunu krále střelců si vystřílel hráč vítězného týmu Dominik Tůma, kterému k tomu stačilo šest gólových zářezů. Na první místo se dostal až díky dvěma přesným finálovým trefám. Nejlepším gólmanem byl vyhlášen Jakub Vachuta hájící barvy celkově třetího Laxního přístupu Kaplice. Poté byly oceněny i nejlepší čtyři týmy. Poděkování se dočkala i dvojice arbitrů Jan Herman a Miroslav Primus, která odřídila všechna turnajová utkání.
A:
Paroh – Real 2:1 (D. Smolen, Tůma – Winkler),
Kanonýři – Ličov 4:1 (Fišer, Vejvar, Řežáb, Pavlis – Čech),
Paroh – Ličov 4:0 (Daniel 2, Hošek, Tůma),
Kanonýři – Real 0:2 (Matoušek, Zedek),
Paroh – Kanonýři 1:1 (Urazil – Řežáb),
Ličov – Real 0:0

1. Paroh team Kaplice 7
2. Real Besednice 4
3. Kanonýři Besednice 4
4. Ličov 1


B:
Holotrci – Malý Pulec 3:2 (Bašta 2, Novotný – Přibyl 2)
Vyšehrad – Bavorovice 4:3 (Čermák, Sivák, Plos, Březina – Hanousek 2, R. Hanzal),
Holotrci – Bavorovice 1:2 (Hájek – Rottenborn, Hanousek,
Vyšehrad – Malý Pulec 0:2 (M. Pulec 2),
Holotrci – Vyšehrad 2:0 (Hájek, Novotný),
Bavorovice – Malý Pulec 1:1 (R. Hanzal – Maruška),

1. Holotrci České Budějovice 6
2. Malý Pulec 4
3. Bavorovice 4
4. Vyšehrad Český Krumlov 3


C:
Laxní – Young Boys 2:1 (Faltus, J. Smolen – Drtina),
Escobar – Siberia 0:2 (Carda, Wohlgemuth),
Laxní – Siberia 4:0 (Horák 3, J. Smolen),
Escobar – Young Boys 0:2 (Drtina, Le),
Laxní – Escobar 2:2 (Faltus, Benda – Brousek 2),
Siberia – Young Boys 1:2 (Goretki – Le, Syrovátka),

1. FC Laxní přístup Kaplice 7
2. Young Boys Horní Stropnice 6
3. FC Siberia 3
4. FC Escobar 1


ČF:
Paroh – Bavorovice 3:1 (Hošek, Gondek, Tůma – Hanousek),
Kanonýři – Young Boys 0:3 (Haňur, Le, Syrovátka),
Holotrci – Real 3:1 (Bašta 2, Hucek – Pancíř),
Laxní přístup – Malý Pulec 2:0 (J. Smolen, M. Kouba),SF:
Paroh – Young Boys 2:0 (Tůma, D. Smolen),
Holotrci – Laxní přístup 3:2 (Hájek, Bašta, Novotný – Přívratský 2),

penalty o třetí místo
Young Boys – Laxní přístup 3:4 na penalty (rozh. penalta Faltus),

Finále
Paroh – Holotrci 6:0 (Tůma 2, Marek, Urazil, Daniel, Divoký),


Tabulka střelců
6 – Tůma (Paroh),
5 – Bašta (Holotrci),
4 – Hanousek (Bavorovice),
3 – Daniel (Paroh),
Hájek (Holotrci),
Novotný (Holotrci),
Le (Young Boys),
Faltus (Laxní přístup),
Horák (Laxní přístup),
J. Smolen (Laxní přístup),

Konečné pořadí
1. Paroh team Kaplice
2. Holotrci České Budějovice
3. FC Laxní přístup Kaplice
4. Young Boys Horní Stropnice
5. Malý Pulec
6. Real Besednice
7. Kanonýři Besednice
8. Bavorovice
9. FC Siberia
10. Vyšehrad Český Krumlov
11. FC Escobar
12. Ličov

Autor: Redakce

10.7.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 15 000 Kč

Pomocníci v kuchyni Pomocná síla do kuchyně. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pomocná síla do kuchyně - vzdělání základní. Pracoviště Český Krumlov. Pracovní poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný, nástup ihned, prac. doba turnusová. Mzda od 15.000,-- Kč hrubého. Kontakt: Peťková Martina, tel.: 774 688 447.. Pracoviště: Aa investment group s.r.o. - pracoviště č. krumlov, Široká, č.p. 89, 381 01 Český Krumlov 1. Informace: Martina Peťková, +420 774 688 447.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 25 000 Kč

Svářeči Svářeč/zámečník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 14. Poznámka: Svářeč/zámečník - vzdělání střední odborné s výučním listem. Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná (jedná si o noční provoz). Mzda 25.000,-- - 35.000,-- Kč hrubého. Náplň práce: svařování metodou CO2, čtení výkresové dokumentace. Zaměstnanecké výhody: 13. a 14. mzda, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, závodní stravování, příspěvek na dopravu či bydlení. Vhodné i pro absolventy. Kontakt: Vendlová Zuzana, tel.: 380 386 784, e-mail: zuzana.vendlova@engel.at, osobně: Českobudějovická č.p. 314, 382 41 Kaplice 1. Ověřeno dne 4.7.2018.. Pracoviště: Engel strojírenská spol. s r.o., Českobudějovická, č.p. 314, 382 41 Kaplice 1. Informace: Zuzana Vendlová, +420 380 386 784.

Výroba - Výroba Montážní dělník 14 000 Kč

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů Montážní dělníci výrobků a zařízení. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč. Volných pracovních míst: 15. Poznámka: Montážní dělníci výrobků a zařízení - vzdělání základní. Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Nástup 20.8.2018. Mzda 14.000,-- Kč hrubého. Kontakt: 773 137 075 p. Turzai Ischtván, dilansro@seznam.cz. Pracoviště: D.i.l.an, s.r.o. - pracoviště kaplice, Samota, č.p. 253, 382 41 Kaplice 1. Informace: Turzai Ischtván, +420 773 137 075.

Výroba - Výroba Montážní dělník 110 Kč

Montéři kovových konstrukcí Zámečník, obráběč kovů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 110 kč, mzda max. 132 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Informace o pracovním místě, , Nabízíme pracovní příležitost Zámečníkům a obráběčům kovů, kteří mají praxi v oboru a jsou ochotni pracovat ve směnném provozu - 2 směnný., Místo výkonu práce - Kájov, okr. Český Krumlov., , Po absolvování zkoušky je nástup možný během července 2018 nebo dle domluvy., , Požadujeme, - praxe jako zámečník či obráběč kovů ve výrobním podniku, - spolehlivost, - ochotu pracovat, - znalost technické dokumentace, , Nabízíme, - platové ohodnocení: 110,-Kč - 132,- Kč/hod., - zajištění ubytování v místě pracoviště nebo případně možnost příspěvku na dopravu, - možnost vyplácení záloh na mzdu po odpracovaných 5 dnech, - dlouhodobou spolupráci, - ochota zaměstnat cizince, - hezké a čisté pracovní prostředí (hala), - možnost přesčasů. Pracoviště: Europe jobs s.r.o. - kájov 164, 382 21 kájov, 382 21 Kájov. Informace: Daniel Dušek, +420 604 704 917.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fotbalisté Dynama i Táborska v neděli doma zahajují nový ročník II. ligy: na snímku ze vzájemného derby v přípravě bojují Ibrahim Ndiaye a Pavel Novák.

Fotbalové prázdniny končí, Dynamo i Táborsko v neděli doma

Oslavy pátého ligového titulu fotbalistů FC Viktoria Plzeň
44

Mistři a účastníci 1. fotbalové ligy: Proklikejte si úspěchy všech týmů od 1912

FOTBALOVÉ PERLIČKY Z REGIONŮ
dnes 14:28

To je celý Kohák. Sebral pohár a označil se za atomovou bombu

Chrlil ze sebe vtípky na adresu ostatních, ale i na sebe – tohle prostě bavič Jakub Kohák umí. Také proto si ho vedení Středočeského krajského fotbalového svazu hýčká a zve ho na každou větší akci. Naposledy ve čtvrtek, s úsměvnou nabubřelostí, převzal Kohák pohár pro vítěze krajského přeboru – FK Posázavan Poříčí nad Sázavou.

včera 16:36

Kariéra se chýlí ke konci. Koubský pracuje na stavbě jako dělník

Domů do Česka se dostane párkrát za rok. Když chce navštívit rodiče nebo děti, musí požádat šéfa o dovolenou. Přesto si bývalý obránce Zlína Jiří Koubský nestěžuje. Na život ve Švýcarsku, kde s přestávkami působí už třináct let, si pětatřicetiletý fotbalista zvykl a návrat na Moravu zatím odkládá.

ZAJÍMAVOSTI Z FOTBALU
dnes 20:00

Kapitán Zbrojovky Melichárek: Se sestupem jsme se vyrovnali na dovolené

/ROZHOVOR/ Z branky sledoval, jak se jeho spoluhráči snaží proniknout obranou Jihlavy a vykřesat naději na udržení. Marně. Brněnská Zbrojovka letos v květnu remizovala a bylo jasno: novou sezonu odehraje o patro níž. Brankář Dušan Melichárek klub neopustil a po letní přípravě opět povede Brňany na hřiště jako kapitán. Poprvé tak ve druhé lize učiní v neděli od šesti hodin večer shodou okolností právě proti celku z Vysočiny.

včera 16:32

Cíl Viktorie? Obhájit titul a neztratit se v Lize mistrů

Když hrajete pravidelně evropské poháry, ve sbírce máte máte pět domácích titulů a navíc jste úřadující šampioni, tak i pro novu sezonu musíte mít ty nejvyšší cíle.

Blíží se start divizních soutěží. Diváky tradičně potěší i dopolední zápasy

Po českých pažitech se v nejbližší době nezačnou prohánět pouze hráči první nebo druhé ligy. Zkraje srpna totiž startují i divizní fotbalové soutěže – je jich klasicky pět, představí se v nich celkem osmdesát mužstev a hrát se bude o pět vstupenek do České, respektive Moravskoslezské fotbalové ligy. První kola fanoušky přilákají už 4., respektive 11. srpna dopoledne.

Tabulka po 1.kole Z V R P S B
1. 1. FC Slovácko 0 0 0 0 0:0 0
2. Bohemians Praha 1905 0 0 0 0 0:0 0
3. SFC Opava 0 0 0 0 0:0 0
4. SK Sigma Olomouc 0 0 0 0 0:0 0
5. SK Slavia Praha 0 0 0 0 0:0 0
6. FK Jablonec 0 0 0 0 0:0 0
7. FC Baník Ostrava 0 0 0 0 0:0 0
8. AC Sparta Praha 0 0 0 0 0:0 0
9. FK Teplice 0 0 0 0 0:0 0
10. FC Fastav Zlín 0 0 0 0 0:0 0
11. FC Viktoria Plzeň 0 0 0 0 0:0 0
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT