VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Pohár starosty Besednice putuje s Paroh teamem do Kaplice

Besednice - Již poměrně slušnou tradici má besednický turnaj v malé kopané, který úvodním slovem zahájil starosta městyse Besednice Jaroslav Klein.

10.7.2018
SDÍLEJ:

Vítězové turnaje: Paroh team Kaplice. Horní řada zleva: Dominik Tůma, David Smolen, Jan Štrbačka, Josef Gondek, Marek Urazil. Dolní řada zleva: Robert Daniel, Jiří Divoký, František Říha, František Marek, Patrik Hošek.Foto: Libor Granec

Následně pak bylo dvanáct přihlášených týmů rozlosováno do tří skupin. Postup do vyřazovacího pavouka si zajistily nejlepší dva celky z každé skupiny plus dva nejlepší ze třetích míst. Hrací doba byla pořadateli stanovena na dvakrát deset minut, finále se pak hrálo na dvakrát dvanáct minut. Obhájcem prvenství byl Paroh team Kaplice.

Ten se představil v áčkové skupině a byl jasným aspirantem postupu. Na postup však pomýšlely další dva tradiční účastníci turnaje, pořádající Real a domácí Kanonýři. Překážkou pak pro tyto tři celky neměl být čtvrtý do party, Ličov. Parožáci si nakonec pohlídali postup z první místa, s bilancí dvou výher a jedné remízy. Vzájemný duel mezi Realem a Kanonýry pak rozhodl při rovnosti bodů a pořadí na druhém a třetím místě. Real měl postup jistý z dvojky, Kanonýři museli čekat, ale zisk čtyř bodů jim naději dával. S nulou nakonec neskončili ani Ličovští, kteří v závěrečném duelu díky bezbrankové plichtě obrali o body Real.

Do béčka byli nasazeni v loni druzí Holotrci. Los k nim pak přiřadil nejtradičnějšího účastníka a několikanásobného vítěze, tým Malý Pulec a na postup pak rozhodně pomýšleli i hráči českokrumlovského Vyšehradu a Bavorovic. Bylo jasné, že jde o nejnabitější skupinu. Tomu odpovídaly i výsledky všech zápasů, které byly hodně vyrovnané. Po prvním kole měli nakročeno k postupu po těsných výhrách Holotrci a Vyšehrad. Druhá runda však vše ještě více zamotala, neboť výhry si na své konto připsaly celky, které v prvním kole prohrály, a tak před závěrečnými zápasy měly všechny čtyři týmy na svém kontě stejný počet tří bodů. V loni druzí Holotrci díky výhře nad Vyšehradem postupovali z místa prvního, remíza ze zápasu s Bavorovicemi stačila k druhému místu celku Malý Pulec. Bavorovice se ziskem 4 bodů čekali, jak skončí poslední utkání v céčkové skupině. Vyšehrad i přes výhru z úvodního duelu nakonec skončil ve skupině poslední.

Do céčka byl nasazen v loni třetí Laxní přístup Kaplice, který se však představil v hodně obměněné sestavě. Na postup určitě pomýšlel již tradiční účastník besednického zápolení Young Boys Horní Stropnice. Velkou neznámou pak byly celky Escobar a Siberia. V důležitém první duelu Laxní přístup udolal těsně Young Boys. Když pak Siberia porazila Escobar, rázem se zařadila k aspirantům postupu. Jenomže pak narazila v duelu s Laxním přístupem, kterému jednoznačně prohrála, a naopak Young Boys se výhrou nad Escobarem vrátil do boje o postup do čtvrtfinále. Poslední utkání Laxního přístupu s Escobarem nemohl nic změnit na pořadí týmů. Laxní přístup měl jistý postup z prvního místa, Escobar naopak příčku čtvrtou. Duel nakonec skončil dělbou bodů, a tak žádný tým neskončil s nulou bodů na kontě. Pak postup zabojovala Siberia, ale musela zdolat Young Boys, zkušený soupeř si však pohlídal těsnou výhru v poměru 2:1 a postup z druhého místa.

Čtvrtfinálové duely byly zajímavé a v žádném případě nebyly jednoznačné. Ve všech se bojovalo až do samotného konce. V prvním obhájce triumfu Paroh poměřil síly s Bavorovice, které postupovaly jako druhý nejlepší ze třetího místa. Po bezbrankovém prvním poločase skórovali jako první Parožáci, kdy chybu v obraně potrestal Patrik Hošek. Záhy se o vyrovnání postaral nejlepší střelec Bavorovic Jiří Hanousek. Parohu vrátil vedení nádhernou střelou Josef Gondek a nedlouho po něm jistil postup obhájce Dominik Tůma.

Jako první z třetího místa postoupili do čtvrtfinále Besedničtí Kanonýři, jenomže už po prvním poločase měli dvoubrankové manko, když se z dorážky prosadil Haňur a následně skóroval i Le. Po změně stran pak jistil postup mezi nejlepší čtyři týmy Miroslav Syrovátka. Kanonýrům se přes veškerou snahu skórovat nepodařilo.

V dalším čtvrtfinálovém duelu byli favority v loni druzí Holotrci, ale besednický Real v minulosti již turnaj dokázal vyhrát, takže ambice rozhodně jeho hráči měli. Jenomže už po prvním poločase měli dvoubrankové manko. Holotrkům zajistil vedení Jiří Hucek a po něm přidal druhý gól Vlastimil Bašta. Stejný hráč pak po změně stran přidal další branku. Snížení Realu Pancířem přišlo až příliš pozdě.

V závěrečném čtvrtfinále poměřil své síly laxní přístup s Malým Pulcem. Byl to vyrovnaný boj. V prvním poločase se nikdo z přítomných gólu v jedné či druhé brance nedočkal. I po změně stran se dlouhé minuty hrálo bez branek, nikdo nechtěl soupeři nabídnout vedení. Vše se zlomilo pár minut před koncem, kdy se po dlouhém pasu do míče opřel Jan Smolen a přízemní střelou nasměroval svůj tým za postupem. Při hře vabank pak trefil odkrytou svatyni Malého Pulce Matouš Kouba, čímž pojistil Laxnímu přístupu stejně jako loni semifinále.

První semifinále proti sobě svedlo Paroh team Kaplice a Young Boys Horní Stropnice. I přes některé šance se v prvním poločase diváci gólu nedočkali. Favorizováni byli hráči kaplického Parohu a ti nakonec papírové předpoklady naplnili. Do finále je nasměroval svým gólem Dominik Tůma a vše pak jistil přesnou střelou z přímého kopu David Smolen. Paroh stále živil naděje obhajoby celkového vítězství.

Druhý duel pak proti sobě svedl stejně jako loni Holotrky a Laxní přístup. Po první půli byli blíže finále Holotrci, po trefách Hájka a Bašty vedli o dvě branky. Laxní přístup se nevzdával a po změně stran snížil Stanislav Přívratský na rozdíl jedné branky. Dvoubrankový náskok vrátil Holotrkům Miroslav Novotný. Přívratský ještě svým druhým gólem závěr zdramatizoval, ale gól již nepadl a zápas skončil stejným výsledkem jako loni. Holotrci zvítězili 3:2.
O třetí místo si to týmy Young Boys a Laxního přístupu rozdali v tradičním penaltovém rozstřelu. V něm potvrdil své kvality brankář Laxního přístupu Jakub Vachuta, když ve čtvrté a páté sérii zneškodnil obě penalty a dal tak příležitost Tomáši Faltusovi, aby stejně jako loni vítěznou penaltou zajistil konečné třetí místo Laxnímu přístupu.

Finále mělo stejné obsazení jako v loňském roce, ale drama s penaltovým rozstřelem se letos nekonalo. Velice záhy Dominik Tůma dvěma přesnými střelami zajistil Parohu dvoubrankový náskok. Holotrci odehráli celý turnaj s jedním hráčem na střídání a ve finále jim viditelně docházeli síly. Když po změně stran přidali rychle slepené góly Marek s Urazilem, bylo definitivně rozhodnuto. Finále se pak již jen dohrávalo z povinnosti a po dalších trefách Daniela a Divokého se nakonec nejvýraznější výsledek celého turnaje zrodil ve finále. Paroh zvítězil vysoko 6:0 a obhájil celkové prvenství z loňského ročníku.

Při závěrečném hodnocení pořadatelé poděkovali všem přítomným za účast a za předvedené výkony. Pořadatelé pak ocenili nejlepší. Korunu krále střelců si vystřílel hráč vítězného týmu Dominik Tůma, kterému k tomu stačilo šest gólových zářezů. Na první místo se dostal až díky dvěma přesným finálovým trefám. Nejlepším gólmanem byl vyhlášen Jakub Vachuta hájící barvy celkově třetího Laxního přístupu Kaplice. Poté byly oceněny i nejlepší čtyři týmy. Poděkování se dočkala i dvojice arbitrů Jan Herman a Miroslav Primus, která odřídila všechna turnajová utkání.
A:
Paroh – Real 2:1 (D. Smolen, Tůma – Winkler),
Kanonýři – Ličov 4:1 (Fišer, Vejvar, Řežáb, Pavlis – Čech),
Paroh – Ličov 4:0 (Daniel 2, Hošek, Tůma),
Kanonýři – Real 0:2 (Matoušek, Zedek),
Paroh – Kanonýři 1:1 (Urazil – Řežáb),
Ličov – Real 0:0

1. Paroh team Kaplice 7
2. Real Besednice 4
3. Kanonýři Besednice 4
4. Ličov 1


B:
Holotrci – Malý Pulec 3:2 (Bašta 2, Novotný – Přibyl 2)
Vyšehrad – Bavorovice 4:3 (Čermák, Sivák, Plos, Březina – Hanousek 2, R. Hanzal),
Holotrci – Bavorovice 1:2 (Hájek – Rottenborn, Hanousek,
Vyšehrad – Malý Pulec 0:2 (M. Pulec 2),
Holotrci – Vyšehrad 2:0 (Hájek, Novotný),
Bavorovice – Malý Pulec 1:1 (R. Hanzal – Maruška),

1. Holotrci České Budějovice 6
2. Malý Pulec 4
3. Bavorovice 4
4. Vyšehrad Český Krumlov 3


C:
Laxní – Young Boys 2:1 (Faltus, J. Smolen – Drtina),
Escobar – Siberia 0:2 (Carda, Wohlgemuth),
Laxní – Siberia 4:0 (Horák 3, J. Smolen),
Escobar – Young Boys 0:2 (Drtina, Le),
Laxní – Escobar 2:2 (Faltus, Benda – Brousek 2),
Siberia – Young Boys 1:2 (Goretki – Le, Syrovátka),

1. FC Laxní přístup Kaplice 7
2. Young Boys Horní Stropnice 6
3. FC Siberia 3
4. FC Escobar 1


ČF:
Paroh – Bavorovice 3:1 (Hošek, Gondek, Tůma – Hanousek),
Kanonýři – Young Boys 0:3 (Haňur, Le, Syrovátka),
Holotrci – Real 3:1 (Bašta 2, Hucek – Pancíř),
Laxní přístup – Malý Pulec 2:0 (J. Smolen, M. Kouba),SF:
Paroh – Young Boys 2:0 (Tůma, D. Smolen),
Holotrci – Laxní přístup 3:2 (Hájek, Bašta, Novotný – Přívratský 2),

penalty o třetí místo
Young Boys – Laxní přístup 3:4 na penalty (rozh. penalta Faltus),

Finále
Paroh – Holotrci 6:0 (Tůma 2, Marek, Urazil, Daniel, Divoký),


Tabulka střelců
6 – Tůma (Paroh),
5 – Bašta (Holotrci),
4 – Hanousek (Bavorovice),
3 – Daniel (Paroh),
Hájek (Holotrci),
Novotný (Holotrci),
Le (Young Boys),
Faltus (Laxní přístup),
Horák (Laxní přístup),
J. Smolen (Laxní přístup),

Konečné pořadí
1. Paroh team Kaplice
2. Holotrci České Budějovice
3. FC Laxní přístup Kaplice
4. Young Boys Horní Stropnice
5. Malý Pulec
6. Real Besednice
7. Kanonýři Besednice
8. Bavorovice
9. FC Siberia
10. Vyšehrad Český Krumlov
11. FC Escobar
12. Ličov

Autor: Redakce

10.7.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 500 Kč Obsluha zařízení na zpracování kovů Dělník v lisovně. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 18700 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Dělník v lisovně - vzdělání základní. Pracoviště Kaplice. Pracovní poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný, nástup od 14.9.2018, prac. doba třísměnná. Mzda od 13.500,-- -18.700,-- Kč hrubého. Požadujeme: munuální zručnost, fyzická zdatnost, zodpovědnost. Náplň práce: zakládání dílců do svařovacího a bodovacího stroje, spuštění stroje, vyjmutí dílců, vizuální kontrola, skládání do beden. Zaměstnanecké výhody: bonusy 0-34% dle plnění KPI (výkon, kvalita, normy), dovolená 5 týdnů, příplatek za noční 20 Kč/hod, příplatek za odpolední 10 Kč/hod., dotované závodní stravování. Kontakt: Zemková Jana, tel.: 606 776 400 (od 8:00 hod. - 17:00 hod.), e-mail: jana.zemkova@adecco.com.. Pracoviště: Adecco spol.s r.o. - pracoviště, Omlenická, č.p. 852, 382 41 Kaplice 1. Informace: Jana Zemková, +420 606 776 400. Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 800 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13800 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru - vzdělání základní. Pracoviště Chvalšiny. Vstupní zdravotní prohlídka, dobrý zdrav. stav, fyzicky náročná práce, ochota pracovat. Prac. poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný, prac. doba dvousměnná. Nástup 14.10.2018. Mzda 13.800,-- Kč hrubého. Kontakt: volejte Po-Pá od 9:00 do 12:00 h na tel. 773 922 700 p. Tokar, roshenhold@seznam.cz. Pracoviště: Roshen holding s.r.o. - pracoviště chvalšiny, 382 08 Chvalšiny. Informace: Roman Tokar, +420 773 922 700. Kultura a sport - Kultura a sport Maséři (kromě odborných masérů ve 15 000 Kč Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Masér/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Masér/ka - vzdělání základní. Pracoviště Vyšší Brod. Pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, nástup ihned, prac. doba jednosměnná. Mzda od 15.000,-- Kč hrubého. Pracovní doba: od 9:00 hod. - 17:00 hod. Kontakt: Giang Bui Hoang, tel.: 774 929 090, e-mail: angelneversad@seznam.cz.. Pracoviště: Thu huong dang - pracoviště, Náměstí, č.p. 63, 382 73 Vyšší Brod. Informace: Bui Hoang Giang, +420 774 929 090. Služby - Služby Ostatní služby 95 Kč Pracovníci péče o děti v domácnostech Pečovatelka dětská v domácnosti, chůva. Požadované vzdělání: úsv. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 95 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pečovatelka dětská v domácnosti, chůva - vzdělání středoškolské. Pracoviště Český Krumlov. Dohododa o provedení práce, prac. doba pružná. Odměna 95,-- Kč hrubého. Požadujeme: vzdělání min. SŠ orientované na pedagogickou, sociální či zdravotní oblast nebo absolvování rekvalifikačního kurzu na chůvu, velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, samostatnost a flexibilitu, kladný a otevřený vztah k dětem, ochotu nést odpovědnost a průběžně se vzdělávat, trestní bezúhonnost, zkušenosti – práce s dětmi (hlídání dětí, vedoucí na dětských táborech, vedoucí dětských kroužků apod.) výhodou. Nabízíme: možnost seberealizace a smysluplné práce v neziskovém sektoru, pružnou pracovní dobu, příjemné pracovní prostředí, možnost čerpání výhod v rodinném centru (sleva v Bazárku s dětským oblečením, účast na akcích pro děti zdarma apod.). VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ JE POŘÁDÁNO DVOUKOLOVOU FORMOU: 1. kolo: výběr vhodných účastníků dle zaslaných životopisů a motivačních dopisů (nutnost splnění základních požadavků dle zadávací dokumentace). 2. kolo: osobní pohovor s vybranými účastníky z 1. kola.Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte e-mailem na adresu: krumlik@krumlov.cz. Pohovor pro vybrané uchazeče se bude konat v individuálních termínech, v co nejkratším termínu po obdržení požadovaných dokumentů. Nástup dohodou. Kontakt: Mgr. Květa Valčuhová, vedoucí Rodinného centra Krumlík, 774 292 622, tel.: 774292622, , e-mail: krumlik@krumlov.cz.. Pracoviště: Icos český krumlov, o.p.s. - rodinné centrum krumlík, Urbinská, č.p. 184, 381 01 Český Krumlov 1. Informace: Květa Valčuhová, +420 774 292 622,.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Oblastní I.B třída - 6. kolo: FK Spartak Kaplice (bíločerné dresy) - Kamenný Újezd 8:0 (3:0).
7

To byly nadílky! Kaplice dala osm, Velešín a Frymburk po pěti gólech

Tomáš Kratochvíl

Talentovaný atlet poletí do Argentiny.

Bodnutí od vosy připravilo čtyřkolkáře Vladimíra Boušku o výhru v Hrušovanech

Písek – Druhé místo obsadil Vladimír Bouška v kategorii čtyřkolek na závodě v supermotu v Hrušovanech nad Jevišovkou.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 8 7 0 1 21:4 21
2. FC Viktoria Plzeň 8 7 0 1 14:6 21
3. AC Sparta Praha 8 6 2 0 15:4 20
4. FC Fastav Zlín 8 6 1 1 15:5 19
5. FC Baník Ostrava 8 5 1 2 12:4 16
6. 1. FK Příbram 8 3 2 3 13:14 11
7. Bohemians Praha 1905 8 3 2 3 10:11 11
8. FK Jablonec 8 3 1 4 11:10 10
9. FC Slovan Liberec 8 2 4 2 8:8 10
10. FK Mladá Boleslav 8 3 1 4 17:19 10
11. FK Teplice 8 2 3 3 11:15 9
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT