„Chybět určitě bude Karafiát, jinak snad nikdo," sdělil Deníku trenér František Cipro, avšak o tom, zda někdo z nejvytíženějších hráčů bude odpočívat, se prý bude rozhodovat až před utkáním.

Do něj Dynamo jde v pohodě, ve II. lize je po 4. kole bez prohry. V derby s Táborskem ale měl tým namále, dvougólové manko až ke konci smazali beci Novák a Hric. „Pomohla nám po půli bouřka v kabině," podotkl Jakub Hric, jenž za pomoci teče Traorého vyrovnával na 2:2. „Já čekal na zadní tyči, balon se ke mně nějak odrazil, tak jsem to jen zkusil fláknout na bránu. Ta rána mi sice nesedla, někdo to tam ale přizvedl a zapadlo to tam," líčil svou trefu.

Krumlovští fotbalisté se na čtvrteční duel těší. „Takový celek tady nehraje každý rok," podtrhl pro Českokrumlovský deník trenér Jiří Svoboda, dle něhož zápas je pro jeho svěřence odměna a pro diváky nejlepší pozvánka. „Věřím, že nás přijdou podpořit v hojném počtu," zadoufal domácí kouč a dodal, že by jeho tým měl být kompletní. „Tedy i s Vaškem Beránkem, jemuž už vypršel trest."

Slavoj v 1. kole na penalty nečekaně přešel přes třetiligový Písek. A to i díky nevídané dělovce z přímého kopu. Jeho exekutorem byl Jakub Kabele. „V Dynamu jsem působil, je to kvalitní tým, druhá liga. S takovým soupeřem tak často nehrajeme. Budeme se snažit uhrát co nejlepší výsledek," ujistil.

Favoritem ovšem je Dynamo. „Postoupit je naší povinností," podtrhl trenér Cipro.

Ten má teď starosti. Sice příjemné, přesto starosti. Jak už Deník informoval, pro kvalifikaci ME do 21 let s Maltou a Lotyšskem byl povolán Zdeněk Linhart, jenž tudíž bude příští sobotu chybět v Sokolově. Mezi náhradníky jsou i Jiří Funda a Michal Řezáč a navíc byli do dvacítky pro dva přípravné duely v Anglii z Dynama nominováni i Michal Řezáč a Lukáš Buchvaldek – a ti by v Sokolově chyběli také…