Zabodovat dokázali pouze mladší slavojáci, kteří vybojovali cennou remízu. Starší krumlovský výběr si zapsal čtyřbrankovou prohru.

Starší: Spartak Sez. Ústí – Č. Krumlov 4:0 (1:0)

Od prvních minut šli domácí jasně za vítězstvím. Už ve 2. minutě musel Hončík likvidovat samostatný nájezd Morávka. Až po čtvrthodině hosté zvedli hlavu a zahrozili pokusy Štěpánka a Vysokomýtského z trestného kopu. V 19. minutě dokonce Michl po individuální akci nastřelil tyč, ale do vedení šli za chvíli domácí, když po rohu otevřel skóre nekrytý Kordina.

Hned na začátku druhé půle inkasovali hosté po hrubici Tetoura druhou branku a v pohodě hrající domácí se pak v koncovce prosadili ještě dvakrát – 4:0.

„Propadli jsme v bojovnosti i v celkovém přístupu k utkání. Někteří naši hráči byli jakoby duchem jinde a vůbec se nedokázali přizpůsobit hře na umělce. Pochválit mohu jen Macka, Michla a Grznárika, ostatní zklamali a zapadli do podprůměru,“ hodnotil zklamaný trenér starších žáků Slavoje Josef Haláček.

Sestava Slavoje: Hončík – Houska, Dědič, Kejšar, Vysokomýtský, Štěpánek, Michl, Květoň, Šlejmar, Tetour, Grznárik, Rozkošný, Persán, Macek.

Mladší: Spartak Sez. Ústí – Č. Krumlov 1:1 (1:1)

Vyrovnaná partie mladších výběrů skončila zaslouženou dělbou bodů, která se zrodila už v první půli. Do střelecké listiny se v dresu hostů zapsal Smolík.

Sestava Slavoje: Vincík – Jeništa, Šimášek, Maleček, Hošek – Musil, Adamíček, Gábor, Uhlíř – Smolík, Tichovský, střídal: Haman.

V dalším kole přivítají českokrumlovští žáci v sobotu na domácím trávníku výběry Hradiště.