Velešín – Větřní 0:4 (0:1), branky: Weinhard 2, Cifreund, Podskalský. Generálku dua ještě nedávných soupeřů z I.A třídy přesvědčivě ovládli Větřínští, což kvitoval i jejich nový trenér Vlastimil Sulzer: „Myslím, že jsme hru po většinu zápasu ovládali a vysoké vítězství bylo zasloužené. Jsem rád, že jsme konečně neinkasovali. Snad se ukáže i v prvním kole ve Lhenicích, že naše mužstvo má kvalitu.“

Kaplice – Nemanice 2:4 (1:3), branky: Urazil, Divoký z penalty – Čapek, Novotný z penalty, Bašta, Benkovský. V konfrontaci dvojice zástupců prvních tříd byli v koncovce o poznání produktivnější Nemaničtí. Kapličtí naopak věří, že si nechali góly na první mistrovský zápas, v němž je čeká okresní derby se Zlatou Korunou.

Dolní Dvořiště – Chvalšiny 4:4 (2:2), branky: Štifter 2, Krenauer, V. Kotlár – Sluka, Friš, Cába, Fučík. Domácí nováček oblastní I.B třídy s ještě nedávným zástupcem této nejnižší krajské soutěže se po přestřelce rozešel smírně.

Kájov – Zlatá Koruna 6:9 (3:3), branky: Mašek 3 (1x z penalty), N. Kotlár, Čermák, A. Didkivský – Rychtář 3, Fuciman 2, Ohnsorg 2, Homer, Rapčan. V divoké přestřelce měl od začátku navrch favorizovaný zástupce I.B třídy. Kájovští sice do půle smazali třígólové manko, ale v závěru opět dominovali hosté.

Reichenau – Kaplice B 10:1 (6:1), za hosty: Urazil. Nově založené kaplické béčko si k přípravě zajelo za hranice, odkud si vezlo dvouciferný debakl, jenž čestným úspěchem zmírnil jeden z pendlů.

Ženy: Kaplice – Borovany 2:2 (0:1), za domácí: Praizlerová 2. Kaplické fotbalistky se na domácím trávníku rozešly smírně s tradičním divizním rivalem.

Starší žáci: Kaplice – Český Krumlov 3:5 (1:0, 2:2, 0:3), branky: Koubek 2, Muška – Kastenmajer 3, Turchetta, Trapl. Příprava žákovských nadějí se v Kaplici hrála na 3x 25 minut.