Na turnaji se vedle družstva pořádajícího Sokola Horní Dvořiště dále představily týmy obhájce loňského prvenství v barvách Dynama Světlík, kombinovaný celek FK Dolní Dvořiště + SG a Baskeťáci Kaplice.

1. semifinále: Horní Dvořiště – Baskeťáci Kaplice 7:3 (4:1), branky: M. Kouba 3, Šťastný, J. Ševčík, R. Olah, Kotlár – P. Ševčík 2, V. Mladý.

Domácí nenechali nic náhodě a během čtvrt hodiny vedli už o čtyři branky, když se za deset minut třikrát trefil host v domácím oddíle Matouš Kouba. Do přestávky se povedlo hostům snížit, ale druhá půle měla obdobný scénář a utkání nakonec přineslo divokou přestřelku. Domácí ovšem splnili povinnost a postoupili do podvečerního finále.

2. semifinále: Světlík – Dolní Dvořiště + SG 4:1 (1:1), branky: Cába 2, Novotný 2 – Hošek.

Druhé utkání nabídlo překvapivě tvrdé a v první půli i vyrovnané utkání. Ve druhé půli se dostali obhájci ze Světlíku po pokutovém kopu do vedení, což se ukázalo rozhodujícím faktorem utkání. Dolnodvořiští otevřeli hru, což byla voda na mlýn Světlíku. Obhájci přidali dva slepené góly a dokráčeli si pro nakonec jasný postup do finále.

O 3. místo: Baskeťáci Kaplice – Dolní Dvořiště + SG 5:3 (2:2), branky: Dreiling 3, Vaniš, L. Pulec – Hošek 2, Kubík.

Zápas o bronz začal překvapením pro všechny, když už v 5. minutě vedli Kapličtí 2:0. Poté Dolnodvořiští zjistili, že se už hraje, a podařilo se jim do půle vyrovnat. Přesto jim to nakonec nebylo moc platné, poněvadž baskeťáci nastoupili do druhé půle stejně, jako do té první, a Dreiling završil hattrick. Dolnodvořiští ale nemusí smutnit, neboť z Horního Dvořiště si tradičně odváží pohár i tým ze čtvrtého místa.

Finále: Horní Dvořiště – Světlík 1:0 (1:0).

Domácím se podařilo jít po čtvrthodině do vedení, když kombinaci F. Olaha s Josefem Ševčíkem gólově zakončil druhý jmenovaný. Druhá půle byla zbytečně nervózní, když některé nepřesné výroky rozhodčích hráči Světlíka neunesli a věnovali se spíše diskuzím než vlastní hře. To je nakonec stálo zápas, neboť fotbalově za nakonec zlatým domácím týmem herně nezaostávali.

Ihned po skončení finálového utkání vyhlásil starosta obce Zdeněk Kemény výsledky a předal poháry všem čtyřem zúčastněným týmům, včetně putovní trofeje pro vítěze turnaje.

Na závěr byly vyhlášeny individuální ceny pro nejlepší účastníky turnaje. Nejlepším gólmanem se stal Petr Píšek z Dynama Světlík. Plaketu pro nejlepšího střelce převzal Matouš Kouba z vítězného Horního Dvořiště, jenž vstřelil tři branky (stejně jako Patrik Hošek z Dolního Dvořiště a Petr Dreiling z Kaplice). Ve prospěch Kouby hovořil fakt, že mety tří branek dosáhl jako první. Poté ještě starosta předal upomínkové plakety rozhodčím Janu Markovi, Alfrédu Krenauerovi a Karlu Píchovi mladšímu a všem přítomným poděkoval za účast s přáním opětovného shledání v dalším ročníku.

Zdeněk Kemény, Karel Vosika