Kájov – Č. Krumlov B 0:11 (0:5). Na hřišti úřadujícího okresního přeborníka a podzimního mistra si krumlovské béčko otevřelo kanonádu, které velel pětigólový navrátilec Podskalský. Po dvou brankách vítězů přidali Fatura s Pimparou a jednou se do střelecké listiny zapsali Žilenko a Hermann.

Sestavy – Kájov: Galko – V. Žilavý, Němec, Novotný, P. Žilavý, Werner, Didkivsky, Šváb, Jány, Čer, Lippl, střídali: V. Žilavý st., P. Najbrt, Grabec, Č. Krumlov B: Hončík – Kopřiva, K. Zatloukal, T. Weinhard, Decarli, Žilenko, Fišer, Poláček, Sláma, Fatura, Podskalský, střídali: Hermann, Pimpara.

Kaplice B – Ledenice 1:1 (1:0). Generálka dvojice předních účastníků různých skupin I. B třídy skončila smírně. Skóre otevřeli domácí deset minut před poločasem, kdy střelu Lattnera z přímého kopu k tyči brankář Vitoušek vyrazil na rohový kop. Centroval Lattner a bránící ledenický Hladík míč usměrnil hlavou za záda vlastního bezmocného brankáře – 1:0. Ve druhé půli byli hosté jednoznačně lepší a domácí skvělými zákroky držel gólmanský matador Bílý. V 67. minutě však kapituloval, když se do další vyložené šance dostal zkušený Bez a vybíhajícího Bílého překonal – 1:1. Tentýž hráč pak ještě rozezvučel břevno domácí svatyně. V závěru si Pavlík opět vylámal zuby na Bílém, ale následně byl Bez v šestnáctce faulován Kreisingerem – a pískala se penalta. K ní se postavil Vajgel a otřel míč o břevno, jenomže ze špatné strany, a tak stav zůstal neměnný. Především díky brankáři Bílému skončil zápas nerozhodně 1:1.

Sestava Spartaku: J. Bílý – Kreisinger, M. Románek, Sedláček, D. Smolen, Faltus, P. Lattner, Valíček, Preusler, Kuzma, M. Kouba, střídali: Zifčák a Bauer.

Další generálky

Výsledky dalších posledních přípravných zápasů okresních účastníků oblastních prvních tříd:

Nová Ves/Brloh – Z. Koruna 4:0 (2:0), branky: J. Pouzar, Marek Wohlgemuth, Vlček, Loucký. Domácí zástupce I. A na svém záložním hřišti v Brloze potvrdil proti ambicioznímu týmu okresního přeboru úlohu favorita i v kombinovaném složení.

Sestava Nové Vsi: T. Švarc – Jungwirth, O. Švarc, Jiří Anderle ml., Chmelař, Hüttner, Wohlgemuth, Vlček, J. Postl, Ďurica, J. Pouzar, střídali: Poula, Bauer, Veverka, Loucký, J. Baier.

Velešín – K. Újezd 0:0. Třetí okresní zástupce I. A třídy se v domácí generálce s týmem I. B rozešel bez branek.

Sestava Velešína: Kothánek – Šebesta, J. Zatloukal, Opekar, J. Šafránek, Zimek, Falc, Rozkošný, Hrmo, Kukačka, Jirský, střídali: Pouzar, Kopecký a Šváb.

Frymburk – Volary 5:5 (3:1), za domácí: Matuš, Rillich, Liebl, Budík, D. Račák. Frymburský spolufavorit I. B třídy po divoké přestřelce v generálce doma s předním týmem OP Prachaticka remizoval.

Strunkovice – H. Planá 2:4 (1:3), za hosty: Koritar 2, Kordík, Bednář. Konfrontace dvojice týmů různých skupin I. B třídy vyzněla lépe pro zástupce našeho okresu.

Sestava Smrčiny: Beránek – Gajdoš, V. Ryneš, Kordík, Kostínek, Adam Kvasnička, P. Schönkypl, Švábirt, Koritar, Bednář, střídali: Aleš Kvasnička, Mražík a M. Schönkypl.

V. Brod – FC Vltava 2:1 (0:0), branky: L. Rapčan, Gondek – Macák. Sousedské derby vyhrál nejtěsnějším výsledkem domácí účastník I. B třídy.

Sestava Dynama: Krotký – Sosna, Pomije, V. Syrovátka, Harenčák, L. Rapčan, R. Bäuml, F. Fatura, Pham, Gondek, Dibďák, střídali: Bartoň ml. a Cach.

Křemže – Holubov 1:0 (1:0). Křemežští tým okresního přeboru po nepřesvědčivém výkonu udolali brankou K. Rolníka z první půle.

Sestava Křemže: Končok – Schober, Filip, Pech, Stráský, L. Rolník, Novotný, Linha, Fučík, Fleischmann, K. Rolník, střídali: J. Kouba, P. Kouba, D. Novák, Troup, P. Procházka a Severa.